Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s opatchovanou hrou


gekonuss

Otázka

Zdravim, vcera jsem zkusil poprvé opatchovat novější hru na wave2 (na starší firmware) a hra šlape. Jedná se o Red Dead Redemption. Problém je, že vždycky po neurčité, ale krátké době (třeba 10min) hraní se hra jakoby sekne. Postavu můžu ovládat, ale např při jízdě na koni jakoby "zapluje" do terénu, kamera se oddálí, kůň se zasekne a nejde, než vyskočit ze hry a znovu ji spustit. Projevuje se to také tím, že mi zmizí veškerá menu (mapa,options atd.), když po slepu najedu na load game, zčerná obrazovka a konec, nic nenaloaduje. Ještě mě napadá, jestli by problém nemohl být v tom, že jsem hru nevypaloval na 2,4 speed ale rychlejsi a mám ban na hdd, takze cte z DVD, tak jestli neni spatne vypalene? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo, ještě k tomu banu jak to ted čtu ... aktualizuj dashboard na verzi 9199, vrátí se ti možnost instalovat hry na HDD i když máš ban http://console-forum.net/showthread.php?t=90168 pokud nemáš HDD, tak můžeš klidně instalovat i na flashku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
i a mám ban na hdd, takze cte z DVD, tak jestli neni spatne vypalene? Dik

Upresnim: BAN na HDD neexistuje!!! BAN je na konzolu...updatni si, ako pise KeNny, novy (vlastne ani uz nie, ked je vonku 3 mesiace :D co si doteraz spal?) dash 9199 a v nom uz je odstranena ta chyba. To mas pekne napisane aj v popise k tomu dashhboardu, ze uz ide instalovat na zakazanych konzolach http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_System_Software

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasne, o tom firmwaru odstranujici nemoznost instalace na HDD jsem nevedel, nemam moc casu na hrani (diky bohu), takze sem zavitam jen obcas, kazdopadne vsem dekuju za pomoc, vypada to, ze RDR uz slape, nemam cas to ted poradne vyzkouset, ale jevi se to OK. dik fellas8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu