Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak rozjet Resident Evil 5 Untold Stories?


jamezs

Otázka

Jak rozjet Resident Evil 5 Untold Stories?

Mám na HDD nainstalovaný původní RE5, který mám už jednou dohraný.

Stáhl jsem Resident Evil 5 Untold Stories, má to cca 1 GB z netu.

Skopíroval jsem soubor s RE5US do Partition3\434307D4/00000002/

Když se podívám v DASHi do správy konzole na paměti a HDD, tak to tam vidím, má to normální ikonu a popis něco jako XBOX Live content.

Když spustím hru tak nikde nic nepřibilo.

Jak to nainstalovat?

Zkoušel jsem stahnout TU (Title Update 5), ten jsem zkopírovat do adresáře cache ale nikde nic. Nebo mám TU smazat, zapnout a ono se to doinstaluje? Nebo jsou TU jen pro J-Tag upravené konzole?

Jinak XBOX nebyl nikdy na netu, a "herní" účty jsou vytvořené jako offline. Nemáte někdo skušenosti s DLC?

Díky moc za jakou koliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Co to je za DLC? Byl distribuovaný na DVD? Byl free na live? Na live za points? Myslím, že na live za points, že? Title Update nejsou jen pro konzole s XBR (nebo nějakou jeho alternativou), ale DLC, který se prodávaj na live (nejsou na DVD ani free na live) fungujou jen na X360 s XBR.

// Nějak jsem zaspal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No co jsem viděl odkazy, tak to vypadá, že to je XBOX Live jenom (např http://megarapid.net/forums/p/149054/149040.aspx)., které obsahuje právě původní DLC co vyšly zvlášť (Lost in Nighmare, Desperate Escape a asi oba Costume Packy).

Hmm...takže buď upravit konzoli, nebo to koupit (což znamená udět registraci Live, kdesi cosi, připojit na net a zapltit...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu