Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s napájením


marihuwave

Otázka

ahoj,

mám problém s xboxem (elite) nelze vůbec spustit, když stisknu spouštěcí tlačítko(popř. zapnu ovladač) tak se rozsvítí(zeleně po celém obvodu) pouze na zlomek setiny a indikátor na napájecí "krabičce" změní barvu z oranžové na červenou, poté už xbox nereaguje vůbec, napadlo mě že se to mohlo stát při bouřce během týdne, ale má na zásuvce ochranu proti přepětí, takže fakt nevím, každopádně by mě zajímalo jestli lze problém vyřešit koupí nového napájecího kabelu(pakliže lze vůbec samostatně pořídit) anebo budu muset svěsit uši a poslat ho na reklamaci:cry::). Omlouvám se za špátné pojmenování některých částí, přesné názvy termínů neznám, předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aj si ten napajaci zdroj odpojil od elektriny, nechal nejaku minutu a potom zapol, aj konzolu? A stale sa zmeni na cervene svetielko? http://support.microsoft.com/kb/906101/sk?sd=xbox

Samozrejme, ze sa da zdroj kupit....ale to cervene na nom moze sposobit aj konzola. Mas staru konzolu, revizia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu