Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 Elite prosím o radu


mirdase

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Konzole může být odflashovaná s banem. Nebo někdo taky dostal BAN za to, že se připojil na LIVE v Česku. ;)

V jednom máš pravdu, konzole může být odflashovaná a znovu dána plomba, takže nic nepoznáš, nebo může být o pravě rrod a brzo bude KO, je lepší se podívat na itradery. Ale to že někdo dostal baz za to, že se připojil na live v Česku je blbost. Chtěl bych takového člověka vidět, není ani jeden, takže ty mýty si nechte pro sebe, když jim věříte :blink:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě bych dodal, že by mohlo být teoreticky možné i to, že původní majitel hrál hry před vydáním na LIVE. Není moc velká možnost a byl by to pech, ale mně už některý originálky taky přišly třeba den před vydáním. Jestli však i za tohle MS banuje si jistej nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V jednom máš pravdu, konzole může být odflashovaná a znovu dána plomba, takže nic nepoznáš, nebo může být o pravě rrod a brzo bude KO, je lepší se podívat na itradery. Ale to že někdo dostal baz za to, že se připojil na live v Česku je blbost. Chtěl bych takového člověka vidět, není ani jeden, takže ty mýty si nechte pro sebe, když jim věříte :blink:;)

Blbost to třeba je, ale MS jsou hova**! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK děkuji všem. Dnes jsem mluvil s prodejcem a říkal že na net nebyl napojenej tak zítra dojde tak to zkusím připojit a teoreticky bych měl mít 1 měsíc LIVE Gold zadarmo ne ? A ještě poslední věc jsem tu druhý den tak se tu nějak neorientuji potřeboval bych najít dema na Share-rapid zkoušel jsem vyhledávač a nic tak pls kdo ví kde kde je najdu hoďte odkaz. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OK děkuji všem. Dnes jsem mluvil s prodejcem a říkal že na net nebyl napojenej tak zítra dojde tak to zkusím připojit a teoreticky bych měl mít 1 měsíc LIVE Gold zadarmo ne ? A ještě poslední věc jsem tu druhý den tak se tu nějak neorientuji potřeboval bych najít dema na Share-rapid zkoušel jsem vyhledávač a nic tak pls kdo ví kde kde je najdu hoďte odkaz. Dík

Dema si už dostal, tak já ti dám odpověď na otázku, jestli na netu nebyl a ty se regneš, ano dostaneš měsíc live zdarma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj ještě bych měl na vás jednu otázku včera jsem nechal udělat flash mám LT 1.1 a při instalování UFC2010 na HDD se 53 procentech sekne a zruší to instalaci ale hrát z dvd to jde a Alan Wake šel normálně na instalovat. Tak nevím kde může být chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu