Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosim pomoc nejede mi psp


l0v3_b0y

Otázka

Zdravim urobil som taku ..... ze som sformatoval kartu kde bol flash no teraz mi nejde vobeczapnut psp logicky no a sa tam snazim nahodit recovery ale aj tak ked zapnem psp a drzim R ako to pise v navode(Hellcat`s recovery flasher) RECOVERY mod nenakopne stale svieti len zelene POWER a nic..skusal som uz vselico na nete su same navody ako UPGRADNUT alebo DOWNGRADNUT psp ale co robit ked nemam vobec ziaden fw?? A take ze zle som to tam nakopiroval alebo tak to urcite nie kopirovat hadam este viem ked robim s pocitacmi :D ..pls kto vie co musim urobit/stiahnut/nakopirovat alebo co ja viem co aby mi konecne nakoplo psp to je jedno aky fw hocjaky poradite uz ked budem mat jeden fw upgrade uz spravim len teraz som bezradny dik pekne za pomoc :cry: ALEBO KTO BY MI BOL OCHOTNY NAKOPIROVAT ZO SVOJHO PSP PHAT VSETKY ZLOZKY SO SYSTEMOM TAK AKO TAM SU ICH ZBALIT A NIEKAM UPLOADNUT?? SAMOZREJME BEZ HIER A HUDBY A VSETKEHO LEN CISTO NAINSTALOVANY FW SO VSETKYMI SYSTEMOVYMI ZLOZKAMI...KED SI TO ROZBALIM NA SVOJU KARTU MALO BY MI PSP NABEHNUT .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Oooouuu ...

Já teda nemám zkušenoti s mazáním karty, kde je flash, ale myslím si, že to zformátování s tím určitě něco udělalo.

Jak to ale vyřešit to nevím.

Doporučil bych kouknout se tady na fóru,zde je skoro vše a když to tu nebude, tak se mrkni na google a tam to taky určitě bude.

Když půjdeš na Google tak bacha na faky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ved prave ze uz som goolge prekukal....vsade same navody na UPGRADE a DOWNGRADE pomocou uz nainstalovaneho fw lenze chapes ja ziaden nemam......a na google jedine bolo toto hellcats recovery vsetko som nakopcil podla navodu a dalsi krok bol zapni psp a drz pritom R nahodi sa recovery mod a tam daj...co spusti instalaciu firmware,,,PROBLEM....recovery mod nenabehol.. a psp je plne funkcne to som si isty lebo som sa s nim hral len som sa snazil daco opravit a namiesto toho som to..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu