Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s palenim


Puuuma

Otázka

multifunkční jednotka DVD Super (se zápisem na dvě vrstvy) kompatibilita : CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R(DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R(DL), DVD+RW, DVD-RAM

maximální rychlost : čtení: CD-ROM 24×, DVD-ROM 8× / zápis: CD-R 24×, CD-RW 4×, HS CD-RW 10×, US CD-RW 16×, DVD-R 8×, DVD-R 6× (dvě vrstvy), DVD-RW 6×, DVD+R 8×, DVD+R 6× (dvě vrstvy), DVD+RW 8×, DVD-RAM 5×

typ : multifunkční jednotka DVD Super Multi (se zápisem na dvě vrstvy)

mam tenhle notas ale nemozu vypalit zadnou hru na xko nevim proc haze mi to chybu : device (3:0:0) HL-DT-ST-DVD RAM GSA-T50N RT04(E (ATA)

ScsiStatus:0x02

Interpretation:Write(10)-Sectors:455648-455679

Sense Area 70 00 05 00 00 00 00 0A 2A 00 00 3E 21 02 00 00 00 00

Interpretation:Invalid Address For Write

Prosim pomozte mi dik za odpovedi a k vypalu pouzivam imgBurn a cloneCD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Místo těchle blbostí, co k ničemu nejsou radši napiš, jakou pálíš rychlostí a na co. Tohe může být způsobeno například špatnými médii. Použij nějaká kvalitní (třeba Verbatim), nějakou přiměřenou rychlost (2.4x - 4x). Když to nepomůže asi ti nezbyde, než si pořídit jinou palírnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jako první zkus použít jiná média. Třeba ty Verbatimy, ty jsou obecně považovány za kvalitní. Zkus také updatovat FW v palírně, případně palírnu vyčistit. když to nepomůže, nová palírna.

Btw: doufám, že jsi zkoušel víc DVD, občas se vyskytne nějaké špatné, i když zbytek je dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ptát se na konkrétní palírnu moc smysl nemá, leda, že by někdo měl přesně tenhle typ. A to při jejich počtu není moc pravděpodobné. Obecně ale moc velké rozdíly v kvalitě dens už nejsou, technologie je na vysoké úrovni. Já například kupuji levné vypalovačky s tím, že když se rozbije, nahradím ji.

Update FW je podobný jako update driveru třeba grafické karty. Stáhneš si příslušný soubor, přečteš si Read Me (který zpravidla bývá přibalen) a postupuješ podle návodu.

Edit k poslednímu postu: i to už jsem psal, někdy se v balíku objeví nějaké vadné DVD, proto jsem doporučoval zkusit pálit víckrát. Jo a zkus začít používat fci. Edit, nekouše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu