Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox slim VS FAT(obyč starej)


Hannnz22

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja jsem si koupil Slim a jsem maximalne spokojen. Pokud bych ho mel porovnat s Jasper Elite + informace co jsem ponachazel tak rozdil je v technologii (65nm > 45nm ), mensi spotreba o 20% (100W > 80W ) tudiz se i mene zahriva, coz kdyz doplnis tim ze Microsoft presunul CPU, GPU a eDRAM na jediny cip tak pouzivaji jen jeden heatsink ktery ochlazuje jen jeden naprosto tichounky vetracek takze (hluk > ticho). Ma dotykove tlacitka, je mensi, hezci, ma kinekt konektor, b/g/n WIFI, vetsi interni HDD (120GB > 250GB) a par dalsich dilcich uprav, ktere asi koncovemu uzivateli nic nereknou. Nerekl bych ze se prehriva, jasny z pruduchu jde horky vzduch, ale nijak extremne, navic konzole v plnem zazehu nejde absolutne slyset coz je velke + hlavne u sledovani hororu :). Nevim o nicem co by bylo na Slim horsi nez na Jasper (elite, arcade), akorat ze nepribaluji HDMI kabel (+150kc). Jinak samozrejme scaluje cena

Arcade: 4000Kc

Elite: 5500Kc

Slim 4GB: 5500Kc (podzim)

Slim 250GB: 7000Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ma dotykove tlacitka, je mensi, hezci, ma kinekt konektor, b/g/n WIFI, vetsi interni HDD (120GB > 250GB) a par dalsich dilcich uprav, ktere asi koncovemu uzivateli nic nereknou. Nerekl bych ze se prehriva, jasny z pruduchu jde horky vzduch, ale nijak extremne, navic konzole v plnem zazehu nejde absolutne slyset coz je velke + hlavne u sledovani hororu :). Nevim o nicem co by bylo na Slim horsi nez na Jasper (elite, arcade), akorat ze nepribaluji HDMI kabel (+150kc). Jinak samozrejme scaluje cena

Arcade: 4000Kc

Elite: 5500Kc

Slim 4GB: 5500Kc (podzim)

Slim 250GB: 7000Kc

HDMI uz hadam nepribaluju ani do Elite.

K tomu co ma este X360S navyse je +2 USB konektory a priamy opticky vystup!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu