Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GRID - problém s hraním z HDD


Ingnition

Otázka

Zdravím,

mám takový problém. Mám hru Race Driver GRID, kterou jsem nedávno instaloval normálně na HDD. Jenže po nainstalování se mi zobrazí toto:

c5fdb69c4f.jpg

Nezobrazí se mi ten velkej obrázek s motivem hry místo toho CD jak tomu bývá pokaždé ale jenom ta malá ikonka. To je první věc co se mi nezdá ale ok, normálně to spustím a jede to z HDD. Ovšem do té doby, než se mi ještě před najetím do menu zobrazí tahle blbost:

d4eca78d5e.jpg

V tu ránu se rozjede mechanika a už po celou dobu hraní nepřestane. Jenže mechanika se nerozjela namaximum jak tomu bývá při hraní her přímo z mechaniky ale řekl bych tak poloviční rychlostí. Ale disk se točí po celou dobu hraní :-/ Nevíte co s tím? Nastane to prostě v tom okamžiku jak to začne hledat údajně nějaký ty stahovatelné doplňky...

PS: Hru jsem zkoušel odinstalovat a znova instalovat ale effekt je pořád stejný. Také jsem udělal i aktualizaci, která na mě vybafla hned při prvním spuštění hry... Ale prostě nic :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Starší hry neměly tenhle obrázek na disku (novější hry ho už mají). I ty starší hry ale obrázek získaly, pokud jsi připojený k Live. Tedy aspoň drtivá většina, viděl jsem pát her, které ho neměly ani s Live. Tato hra asi bude jedna z nich.

Tenhle bug se popisoval už v roce 2008. Jak je vidět, Codemasters ho neopravili. Řešení by bylo. Odstanit patch (vyčistit cache HDD) a hrát off-line (aby se patch nestáhnul znovu).

http://community.codemasters.com/forum/grid-game-908/322086-xbox-360-install-hdd-not-working.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu