Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

USB jako HDD při DLC :-)


R.e.v.a.n.

Otázka

Čau, mám flashnutý XBOX verzi Arcade, tudíž bez HDD. Mám hru Fallout 3 GOTY a druhý disk s DLC obsahem nelze spustit bez nainstalování na HDD. Upgradeoval jsem tudíž Dashboard na nejnovější verzi, která podporuje, že USB můžu používat jako další paměťovou jednotku spolu s interní pamětí. Jenže hra mi pořád hlásí, že potřebuje HDD k nainstalování, takže sem se chtěl zeptat, zda můžu nějak zařídit aby XBOX bral USB jako HDD nebo jestli existuje nějaká jiná cesta abych mohl hratelný obsah spustit. Děkuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no normalne pripojis usba flashku musi bejt aspon 8gb aby se to tam veslo , az ji pripojis tak di do nastaveni tam memory zvol flashku a dej customize now nebo jak to tam je no a potom vloz dlc a az se ti ukaze ze se to nacetlo tak dej Y a tam install game

no a pockas as se nainstaluje a mnelo by to chodit

ps:nikdy sem tuhle hru nemnel tak nwm jestli si to uz zkousel nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takhle bych taky postupoval, jenže xbox mi bere USB jako pamětovou jednotku na kterou muzu ukladat klasicky data, ale nebere mi to jako HDD, kterej ta hra potřebuje. To DVD s DLC obsahem nelze spustit samostatně jako hra, tudíž tam není ani možnost nainstalovat, protože to dělá všechno automaticky. Napadlo mě to udělat nějak ručně, ale nevím konkrétně jak...jestli máte někdo zkušenosti..? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne, není potřeba instalovat původní hru. Stejně tak nechápu, jak jste přišli na 8GB volného místa, zase tak velké ty DLC nejsou. DLC mají 2.2 GB.

IMO bude problém v samotném DVD s DLC proptože mě se tento disk sám spustí v Xboxu a můžu instalovat na HDD, i když jsem tam ani neměl původní hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne, není potřeba instalovat původní hru. Stejně tak nechápu, jak jste přišli na 8GB volného místa, zase tak velké ty DLC nejsou. DLC mají 2.2 GB.

IMO bude problém v samotném DVD s DLC proptože mě se tento disk sám spustí v Xboxu a můžu instalovat na HDD, i když jsem tam ani neměl původní hru.

No, prave o tom sem mluvil, spustí se sám a počítá s instalováním na HDD, jenže moje verze HDD nemá a v blízké době o koupi neuvažuju, tak sem chtl vědět, zda existuje nějaká cesta, abych si to na Xboxu zahrál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu