Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 - Mechanika


Kovi1468625160

Otázka

Zdravím , mám problém , nedávno se mi rozbila jedna Xbox hra v mechanice od té doby mám podezření na špatnej chod mechaniky ...

Od té chvíle mám divný pocit jako kdyby se mi zhoršila grafika her , a tak se chci zeptat jestli by bylo možný že se mohla zhoršit grafika , textůry se mi zdaj takový více nevyhlazený , ale jak říkám , zatím si nejsem jistej ... Předem všem děkuju za pomoc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě to taky bylo dovný , ale je zajímavý že od tý doby když koukám např. na boty , tak jsou docela nevyhlazený , a na dálku nevypadaj dobře...

Tak se chci ujistit jestli by něco takovýho bylo možný ..Předtím ta grafika byla hezčí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No stal se mi takovej pruser , když jsem před měsícem hrál Splinter Cell Conviction , tak zrovna když se to načítalo Xbox sletěl ze stojanu protože ho kočka schodila , a celý to začalo divně vrčet .. A potom jde vytáhl Xbox Disk ven a byl celej poškrábanej , ale jelikož se mi ta hra hodně líbila, tak jsem investoval do novýho disku, a bohužel se mi zdá že jsou horší textůry , například když jdete tak se celej plot vlní a objekty v dálně jsou méně propracovaný , ale je divný že mi to najednou bije strašně do oka , toho bych si přředtím určitě všimnul , na Grafiku jsem detailista , vyzkoušel jsem taky jiný HDMI kabely ale vše bez výsledku .. :( Co myslíte vy ? Děkuji za odpovědi ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu