Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 SE


hypperbola

Otázka

Zítra nebo v pátek kupuji http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=672 a zajímá mě váš názor na tuhle mašinu. Jinak mě zajímá hlavně věc ohledně ovladačů. Do konce prázdnin jsem neschopnej pohybu, takže toho propařím opravdu hodně :cheesygrin: a už teď nabíjím 14baterek a další 4 co se dají do ovladačů, no nevím nevím. Tak jestli se dá koupit nějaký kabel a propojit to jako na PS nebo se vyplatí pořídit další nabíječku baterek :cheesygrin: jo a jak dlouho asi vydrží ty baterky v tom ovladači, kolik herního času. Uvědomuji si, že to tu už tak 100krát je a je to stupidní dotaz, ale já to prostě nenašel :cheesygrin: a přece nebudeme někoho soudit za to, že je méně Net zručný :cry: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je to klasickej X360 Original revize Jasper, jen s větším příslušenstvím ... neni si na co stěžovat. K tomu nabíjení ... jsou různý kity, ale nedoporučuju, dělá to neplechu ... nejlepší jsou normální dobíjecí tužkovky. Stačí dvoje, na střídačku a máš po problému. http://console-forum.net/showthread.php?t=83347

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

asi je s flashem nevim s tim + jestli to je + jako s flashem nebo + jako + nejake baleni , jinak vypada pekne ma uz 250 GB hdd bejt tebou bych do nej sel jestli ma teda ten flash .no baterky by ti mneli vydrzet kolem 20 hodin nonstop zase zalezi jaky to sou baterky a potom existuje takovej kabel kterej nacvaknes na ovladac a muzes ty baterky dobijet pri hrani a menuje se play and charge kit ale nwm jestli to funguje i na baterky protoze do gamepadu se da dat i akumulator tak jestli to neni nahodou jen na akumulator vse by se mnelo dat koupit taky na tom hrejte mam poneti ze sem to tam jednou videl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu