Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Profil na novém Xboxu


DeSmond

Recommended Posts

Ahoj, jako mnohé mě teď tak potkalo RROD a rikam si, že půjdu do Slimu, protože bych si konečně zapařil přes Live Moje otázka zní zda jde jednoduše přenést profil Vím, že je dodáván nějaký kabel na data z HDD, já mám vše na kartě jde to z karty uložit na hardisk?

Plus se chci zeptat jestli kdybych chtěl hrát origoš RDR mulťák a hrál jsem dřív pálenku jestli by kvůli savům mohli poznat, že jsem to hrál dřív i když na jiný konzoli a bannout mi to Nechce se mi moc dělat offline a online účet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dobře čtu, tak on už vše na kartě má. To pak stačí jen přenést tu kartu. Savy z her težko budou sloužit jako poznávačka pirajd, strukturu savu si dělá každý výrobce hry sám, kdežto banuje MS. Nebál bych se používat ani savy, ani profil na nové konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Save ti nejspíš na nový konzoli stejně nepůjde - mě všechny savy píšou corrupted... Jsou vázaný na sériový číslo starýho xka, ale rozhodně to zkus.

Nevím jestli jsi si ale neudělal na nový konzoli nový profil .Savy jsou vázaný na profil ( myslím že ne na konzoli ) , takže jestliže jsi zároveň se savy nepřekopíroval profil , tak jsou jasně corrupted .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, možná ano, ale je to úplně bez záruky.

Zkus tohle: http://www.engadget.com/2006/02/22/datel-to-debut-xbox-360-memory-card-reader/

Pokud by ses dokázal dostat do souborů na kartě, jejich přetáhnutí na HDD není pomocí Xportu už žádný problém.

Anebo, jednodušší řešení, najít někoho s funkční ne-slim konzolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ten nový , co máš je ARCADE ( jako že asi ano , když píšeš o kartě 512 MB ) - tak úplně jednoduše použiješ ten HDD na novém xboxu i s profilem .

Ano je to Arcade, ale i kdyz mam pripojenou kartu i HDD a xbox mi to najde, tak se tam profil neobjevi. Sice jsem teda uplne na zacatku u prvniho vyplnovani a nastaveni xboxu, takze nevim jestli to neni az to cele budu mit nastavene a rovnou mi to najde profil az budu v dashboardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je problém. Profil a savy ze zabanovaného Xboxu nejdou přenést jinam, aspoň ne nějakou jednoduchou cestou.

serlicky: Měl by jsi se řídit vlastní radou a nespamovat. My zde mluvíme k tématu.

Takze musim zalozit novej profil a tim padem vsechny hry hrat od zacatku? No co se da delat. Jeste jedna vec, muzu ten HDD nadale pouzivat nebo ho pokud byl zabanovanej rovnou vyhodit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu