Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

s rozumem v koncích


Johanesland

Otázka

dobrý den, dneska jsem si pořídil PSP 1004, je to hezký přístroj, ale nevím o něm absolutně nic, samozřejmě mé kroky směřovali hnedka k hraní ISO her, proto jsem updatoval FW na 5.03 a snažil se rozběhnout chickenhen- neúspěšně, přesně podle návodů na fóře zmíněných. vždy když na obrázek najedu buď se psp vypne rovnou, nebo mi ho nechá otevřít a při otevířání se vypne. Mám paměťovou kartu SanDisk 8GB Memorystick PRO DUO, je problém v tom, že je PRO??? Prosím řekněte mi, že není, dal jsem za ní dneska tisíc korun a zbláznil bych se kdyby to nešlo. . . pomožte mi někdo a pošlu mu poštou nějakou kačku, myslím to vážně jsem v koncích! ! !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Samozrejme.....

Btw: Proste tam hod chickHEN nebo MHUSPEED a zkousej ruzny varianty jednou to nech na prvnich kdyz to nepujde tak na druhym obrazku, kdyz taky ne tak sjed dolu a pockej na poslednim, nebo pomalu sjizdej dolu.

Je toho hodne a kazdy pspecko se chytra trosicku na neco jineho tak to zkousej pomalu a uvidis ze to pujde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu