Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kodeky na Xbox Flashnuty bez HDD


alienek87

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ano mám nový Arcade kopený asi před týdnem. Chtěl jsem přehrát film na Flešce, ale napsalo mi to že to není podporované. No právě že sem nepustil Divx film, jen ten podporovaný typ WMV, ale nic jiného když stáhnu nějakou novinku tak to nejede. Četl jsem někde, že jdou nakopírovat kodeky přimo na Hdd ale chci je dát přímo do paměti Xboxu, ale nevím kde a taky nevím jestli to pojede..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pripojis se na xlive pak pustis film a samo ti to ukaze jestli chces stahnout kodeky das yes a stahnes je a pak ze to mas nainstalovany najdes v system memory xbox nebo jak mas pojmenovanou pamnet v xboxu a tam dole mas myslim system cache a tam budes mit system media update nebo jak se ten kodek menuje a pak by ti to mnelo normalne divx brat pokud mas treba zvuk/video v jinem kodeku a je to .avi tak to ukaze takovy kolecko a e vnitr bude preskrtly a kdys to budes chtit pustit tak ti to ukaze unsupported codec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo to mi právě ukáže. To přeškrtnuté kolečko u filmů. Já jsem se asi vyjádřil blbě, omlouvám se, ale já sem se jenom zkoušel připojit na Xlive, ale nešlo mi to. Napsalo mi to že Win live ID má nějaký problém. Já jdyž sem se pokoušel spojit na live tak mi napsal jestli chci stáhnout upgrade, tak jsem dal ano ale filmy stejně nejdou hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu