Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Flash jak na Live:)


calibros1988

Recommended Posts

Zdravim vsechny fandy a majitele xbox 360.

Chtel bych se zeptat vlastnim xbox 360 elite , nechaval jsem si ho vlashnout nejaky flashem na mechaniku liteon mam za to nejaky Lt . chci se zeptat je mozne stimto flashem hrat pres live aniz bych dostal ban nebo tak neco? Uz mne nebavi hrat proti umele inteligenci a rad bych si s nekym zahral poradte mi nebo reknete zda mohu nebo ne. dekujji8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně doporučuji hrát na netu opravdu jen s original hrami,vše je na vlastní riziko,je to takové 50/50,bud' tě někdo načape,nebo budeš mít zrovna štěstí a zahraješ si,zamosebou tě ten ban může potkat i za delší dobu právě kvůli on-line hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do prvního updatu dashboardu mít strach nemusíš.

moje rec jakmile zacal MS delat nove updaty a zalcla vlna banovani jsem se odpojil od netu a zustal offline pul roku vsechny updaty jsem nainstaloval rucne a vzdy jsem si prehodil mechaniku z flashnute na original pri instalovani updatu ted uz jsem zase pul roku na netu s fimware 1.5 a stale bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uděláme si lehké počty:

- Xbox Elite = 6000,- /cca rok hraní mezi vlnami banů/

- prodejní cena Xbox Elite s banem = cca 3000,-

- Oooh! Po roce jsme dostali ban, prodali jsme xko a zbývají nám 3000,- do nové konzole. /ale nesmíme zapomenout nadávat na MS, jaký to jsou čůráci, že nás zabanovali!/

- dvě herní novinky, které jsme stáhli a nekoupili 2 x 1500,- = 3000,-

- kolik jsme "ušetřili" za stáhlé hry za rok = x tisíc....

Fakt přestaňte bejt posraný z banu, kradete jak straky a ještě byste chtěli víc. 3000,- ročně nikoho nezabijou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam LT 1.1 a hram bez problemov Live, nieje sa coho bat ... objednavat si gold nebudem, mam na 1 mesiac zdarma (ako kazdy si moze vytovrit na konzole 3 profily a kazdy ma 1 mesiac zdarma) ... ak raz dostanem ban, tak mi to vobec nebude vadit, da sa zit aj bez live (a dost dobre). Ak mas LT 1.1, patchujes hry podla navodu pre LT 1.1, a dodrzujes vsetky pravidla nemas sa coho bat, udajne mozno v novembri bude coro-moro, ale to su dohady, moze to prist aj zajtra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam LT 1.1 a hram bez problemov Live, nieje sa coho bat ... objednavat si gold nebudem, mam na 1 mesiac zdarma (ako kazdy si moze vytovrit na konzole 3 profily a kazdy ma 1 mesiac zdarma) ... ak raz dostanem ban, tak mi to vobec nebude vadit, da sa zit aj bez live (a dost dobre). Ak mas LT 1.1, patchujes hry podla navodu pre LT 1.1, a dodrzujes vsetky pravidla nemas sa coho bat, udajne mozno v novembri bude coro-moro, ale to su dohady, moze to prist aj zajtra.

ja mam jen LT 1.0 a hry nepatchuju-jen stahnu a vypalim a ban dosud nemam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
Já se chci připojit na live ale pokaždý to chce update .... A když se to updatne přicházim o flash.... Nějakí řešení ?

Pokud jsi v poslední době neupdatoval a máš v Xku starší DB, nevyhneš se updatu, jelikož je nutný pro připojení na Live. Bohužel se nevyhneš ani reflashování, jiná cesta není. Nejlépe bude, pokud flashneš na stock (původní) FW, updatneš DB na nejnovější a necháš flashnout na aktuální CFW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

[h=1]zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je tady někdo kdo má flash xboxu a hraje na xbox live online xgd3 hry a nedostal ban? :-D.. a dále bych se chtěl zeptat jeslti můžu dostat ban ikdyž nehraju na xbox live ale jsem na něm připojený kvůli internetu exploreru a kvůli stahování demíček, díky za odpověď :-)...[/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu