Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

otázka ohledně xboxu


NintendoGirl

Otázka

Můžu se zeptat budu si kupovat z druhé ruky xbox arcade a protože sem uplná amaterka chci se zeptat má xbox už ve vnitř v sobě nějáky disk nebo hdd o nějáke velikosti abych mohla instalovat hry nebo si hdd musim dokoupit něják tomu nerozumim tak prosím o pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dobrý den, zdravím všechny. Potřeboval bych radu ohledně Xbox Live. Není mi jasné, jakým způsobem tahle záležitost funguje. Samozřejmě jsem četl návod, vím, jak se registrovat, a jak to spustit, ale přesto bych se rád zeptal zdejších odborníků na jednu věc:-).

Konzoli jsem koupil pro syna. Já sám jsem žádnou počítačovou hru nehrál, no určitě takových 6-8 let. Ale tento měsíc vychází Mafia II, na kterou se moc těším. Když si budu chtít přez xbox live zahrát demo, tak to jede přímo z internetu on-line, nebo se musí stáhnout na HDD? Já mám konzoli bez HDD, tak bych rád věděl, jakým způsobem to funguje, jestli HDD musím dokoupit. Díky za radu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den, zdravím všechny. Potřeboval bych radu ohledně Xbox Live. Není mi jasné, jakým způsobem tahle záležitost funguje. Samozřejmě jsem četl návod, vím, jak se registrovat, a jak to spustit, ale přesto bych se rád zeptal zdejších odborníků na jednu věc:-).

Konzoli jsem koupil pro syna. Já sám jsem žádnou počítačovou hru nehrál, no určitě takových 6-8 let. Ale tento měsíc vychází Mafia II, na kterou se moc těším. Když si budu chtít přez xbox live zahrát demo, tak to jede přímo z internetu on-line, nebo se musí stáhnout na HDD? Já mám konzoli bez HDD, tak bych rád věděl, jakým způsobem to funguje, jestli HDD musím dokoupit. Díky za radu ;-)

Ke stažení hry z Xbox Live je potřeba HDD, ale je možnost demo stáhnout z internetu, správně vypálit na dvojvrstvé DVD a lze hrát v Xboxu bez instalace a nevyžaduje HDD.

Zde mám dema ověřená, lze je vypálit bez potřeby jakéhokoliv registrování, zde by se mělo v brzké době objevit, snad již zítra... http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/requests/4979-mafia-ii-demo-xbox-360-a.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu