Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 2004 nebo 3004


Angerkill

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jdi do 200*, pokud budeš mít flešnutelnou desku, poznáš podle date code pod baterkou, pokud bude mít 8a/b, a nižší tak můžeš udělat plnohodnotný upgrade CFW, má podle mě lepší display. PSP 300* jde flešnout pouze do FW 5.03 pokud míš vyšší máš smůlu a ISO hry si zatím bohužel nezahraješ. Nejde na něm provést plnohodnotný flash kuli neflešnutelné desce, tudíš flash pouze přes Chickhen + Gen C. Podle mě je jasná volba psp 200*. Ale pozor na tu desku! pokud budeš mít Date code 8C tak máš smůlu a platí pro to stejná pravidla jako pro 300*.

Edit.: Zapoměl jsem že PSP 300* má navíc Microfon pro skype a dá se s ním tedy za pomocí Wi-Fi použít jako skype telefon. Ale to je podle mě zbytečnost a navíc se na psp 200* dají koupit sluchátka s microfonem takže to vyjde na stejno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

milkytank: Jsi sto let za opicema. :)

Dnes jdou CFW již na všechny modely PSPček bez ohledu na verzi OFW. Např. na model 3000 jde CFW 6.20 Pernament (CFW drží pevně) nebo třeba poslední dočasnej CFW 6.60. Osobně bych sáhl spíš teda po 3000 modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu