Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX360 špatný obraz


blpm

Otázka

Zdravim, tohle se mi zniceho nic stalo. Sice mam par verzi pricin, ale snad nekdo bude vedet presneji. Nejdriv sem myslel, ze za to muze kondenzovana voda. Nesl sem ho s vychlazenym redbullem v jedne tasce. Ten den to po par hodinach zaclo. Pak me napadla moznost s tim, ze po mne nove hry porad chtely novy firmware a ja to ignoroval a presto spoustel ty hry. Je mozne, ze firmware ovlivnuje nastaveni hardwaru pro novejsi hry a ja to tim poskodil ? Tento problem je i pres HDMI ci obycejne pripojeni. Zacne to asi po 20 vterinach od spusteni hry. V prubehu hrani se to obcas na par sekund spravi, ale z 85% je to spatne. V dashboardu to jede porad dobre, dokud neprejdu na hru. Stahnul sem nejnovejsi firmware, zadna zmena. Predem diky za vase napady a rady :idea:

16062010189.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak jsem tu chybu E74 hodil do youtube, tam zkoukl nejake videjka a skocil do zelezarstvi. Vyhodil jsem z gpu ten "X" drzak chladice, dal novou pastu, chladic prisrouboval ctyrmi sroubky s podlozkama a zapl xbox bez vetraku. Zacli blikat 3 cervene, nechal sem to pres 5 minut, az uz z toho sel smrad jak to varilo. Vypl, nechal zchladit, pustil hru a uz hodinku parim bez problemu :) Takze uchyceni chladice + pasta :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem tu chybu E74 hodil do youtube, tam zkoukl nejake videjka a skocil do zelezarstvi. Vyhodil jsem z gpu ten "X" drzak chladice, dal novou pastu, chladic prisrouboval ctyrmi sroubky s podlozkama a zapl xbox bez vetraku. Zacli blikat 3 cervene, nechal sem to pres 5 minut, az uz z toho sel smrad jak to varilo. Vypl, nechal zchladit, pustil hru a uz hodinku parim bez problemu :) Takze uchyceni chladice + pasta :P

Len na ako dlho! :D

Mozem, este otazku? Aku staru konzolu mas (datum vyroby na stitku vzadu)? Ze si to takto riesil a nie bezplatne v servise MS (vymena zakladnej dosky je lepsia, to si mozes byt na 100% isty :D ). Na RRoD a E74 je 3 roky zaruka!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Len na ako dlho! :D

Mozem, este otazku? Aku staru konzolu mas (datum vyroby na stitku vzadu)? Ze si to takto riesil a nie bezplatne v servise MS (vymena zakladnej dosky je lepsia, to si mozes byt na 100% isty :D ). Na RRoD a E74 je 3 roky zaruka!!!

Ani mi to nemluv, tady z fora sem se dozvedel, ze je zaruka 3 roky(mam 2007/12).

Ale pozde, jelikoz ja ho dost nesetrne rozkuchal :( Myslel sem si, ze musi byt zarucak a bez flashe, ale jak sem to tu pak procital tak sem si trhal vlasy :ziped:

PS: jinak me to jeste nehazelo zadnou chybu, jen ten obraz. Takze MS by se v tom urcite rejpal a mozna by to neuznal kvuli flashi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Keby si mal konzolu pustenu, aj ked sa to neda hrat, by ti nakoniec vyhodil chybu E74. Ale reklamaciu by riesili aj takto, bez vyhodenia hlasky o E74...stacilo zavolat na linku MS a podebatit so slecnou o tom. Konzolu by si mal opravenu zdarma...takto ti to vydrzi xy dlhu dobu a potom uz iba kupa novej, ak vobec chces.

P.S hore som pisal, ze reklamacia. Na to si nereagoval, ale rovno konzolu rozobral...tvoja chyba. Na reklamaciu nie su potrebne ziadne papiere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Keby si mal konzolu pustenu, aj ked sa to neda hrat, by ti nakoniec vyhodil chybu E74. Ale reklamaciu by riesili aj takto, bez vyhodenia hlasky o E74...stacilo zavolat na linku MS a podebatit so slecnou o tom. Konzolu by si mal opravenu zdarma...takto ti to vydrzi xy dlhu dobu a potom uz iba kupa novej, ak vobec chces.

P.S hore som pisal, ze reklamacia. Na to si nereagoval, ale rovno konzolu rozobral...tvoja chyba. Na reklamaciu nie su potrebne ziadne papiere.

Nee konzolu sem rozebral poprve uz mesic zpet, nevim co sem si myslel ze najdu :D Priste nejdriv resit na forku :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu