Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 nebo Ps3


Daam

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ty si opravdu asi hodne hloupy...jak mame vedet co te bavi vic...ty otazky jsou dementnější a dementnější...

Ty tvé odpovědi, jsou taky " dementnější a dementnější", on pouze chce vědět, jestli má cenu hrát pálené hry offline, jestli to nebude nuda, nebo si koupit PS3ku kupovat origo hry, ale za to hrát free online, tudíž nechce platit hodně, tzn. za originálky + X LIVE, já bych ti doporučil PS3 s PSN, já mám Xkrabici 360 a hraji pouze offline, ale abych pravdu řekl už mě to přestává bavit hrát pouze proti konzoli, ale nevím jestli by to nedopadlo stejně u hraní přes internet... :)

Peace :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty tvé odpovědi, jsou taky " dementnější a dementnější", on pouze chce vědět, jestli má cenu hrát pálené hry offline, jestli to nebude nuda, nebo si koupit PS3ku kupovat origo hry, ale za to hrát free online, tudíž nechce platit hodně, tzn. za originálky + X LIVE, já bych ti doporučil PS3 s PSN, já mám Xkrabici 360 a hraji pouze offline, ale abych pravdu řekl už mě to přestává bavit hrát pouze proti konzoli, ale nevím jestli by to nedopadlo stejně u hraní přes internet... :)

Peace :lol:

no a ty si debil...jak mam kruva vedet co ho bavi vic nekoho to nekoho to to je jak kdybych se te zeptal jestli mam radsi nosit cerny nebo zluty tricka...

to musi vedet sam co ho bude bavit vic.!

''on pouze chce vědět, jestli má cenu hrát pálené hry offline, jestli to nebude nuda''

vis to je ono...jak to mame vedet jaky on je...co ho bavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu