Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jdownloader + CZshare + problem


tatman17

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ono to neni downloaderem, ale mají chybu na těch jejich serverech. Poslední dobou se to dost řeší a vypadá to, že si s tím neví moc rady, protože mají pořád nějakej problém. Teď si třeba většina lidí stěžuje, že linky co stáhnou nejdou rozbalit a mě už se to stalo několikrát, takže z czshare už vůbec nestahuju. Zkus to stáhnout normálně přes prohlížeč, ale v JDownloaderu bych chybu nehledal pokud si nestěžuje víc lidí.

edit: Kdyžtak mi hoď do PM link co ti nešel stáhnout a já to zkusím přes JDownloader, ale jenom free premium nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý downloader který mužu doporučit je:

http://wordrider.net/freerapid/

Mužeš tam stahovat ze všech serveru, jak free tak premium, ale musiš si to nastavit (Nastavení -> Možnosti -> Pluginy -> a tam si musíš zaškrtnout czshare.com_profi -> Klikneš na řádek -> možnosti a zadáš Login + heslo a stahuješ. Samozřejmě si ještě nastavíš kam stahovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj .potreboval bych poradit.ma jdownloader a Czshare premium.Kdyz stahuju stahne mi to pouze 358 MB z jednoho linku a pak se to zastavuje a pise mi to ze se to pripojuje ale link ma 700 MB. nevite co tim.dekuju

Stačí dole v jDownloaderu zadat Max.připojení:1.. CzShare začal dělat nějaké problémy se segmentovým stahováním, proto to tak už nejde. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu