Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hra s autama Ferrari


Iann 09

Recommended Posts

Napadá mě Gran Turismo Mobile a Test Drive: Unlimited. GT jsou okruhy, realnější fyzika oproti TD, ale v TD je zase obrovký volný svět kde si může jezdit jak chce bez závodění. Teď jsem chtěl napsat, že v obou hrách je docela velký zastoupení značky Ferrari, ale potom co jsem ještě koukal na car-list zjišťuju, že v TD asi Ferrari vůbec nejsou. Přitom v X360 verzi hry jsem měl Enzo ... Seznam aut v GT je tady http://www.pspworld.com/sony-psp/news/gran-turismo-psp-car-list-010638.php, TD http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=49140. Oba jsou to seznamy PSP verzí (v případě TD, ještě PS2, ale to je vedlejší)

Žádný jiný kvalitnější auta, kde jsou navíc Ferrari mě nenapadaj ... doporučuju TD, ale jestli tam doopravdy Ferrari musí být, tak GT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju vám všem. Zkusím se na ty hry podívat. Díky.

EDIT: Na netu jsem četla, že by mohlo být hodně Ferrari v GT 5, ale nevím, jestli mysleli ve všech verzích (tím myslím i na PSP).

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli ten seznam aut z GT platí pro všechny verze nebo jenom pro základní nebo první GT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT na PSP je jenom jedno, pokud nepočítám PSX verze. Oficiálně se jmenuje Gran Turismo Mobile nebo Gran Turismo PSP, o 5 nepadlo ani slovo - to je jen pro PS3. Seznam, který jsem posílal je výhradně pro PSP verzi. Právě počet aut měl být velkým tahákem, takže se není čemu divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu