Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fifa 09 zaseknutí


sisa

Otázka

čau, omlouvám se za založení novýho topicu, ale nic podobnýho jsem tady nenašel..

Jde o fifu 09, mám jí asi jen tejden, dvd nepoškozený...ani škrábanec. Ale od včerejška mi na jednom místě vždy zamrzne a musim restartovat xko... hra běží celou dobu normálně, klidně i 3 hodiny v kuse... ale když najedu do menu na upravování hráčů, a přepínám RB mezi ligama, na americký MLS se to vždycky kousne a už s tim nejde nic dělat...jen reset, když jedu na druhou stranu pomocí LB tak se to na ničem nezasekne-až na MLS...uplně stejnej případ je, když si v manažerovi vytvořim formaci a chci jí uložit..jakmile potvrdim, že chci uložit tak se to kousne a nic... I když resetuju xko, a pak zas fifu zapnu, tyhle dvě věci to dělá pokaždý.... dvdčkem ani dvd romkou to asi nebude ne? protože to už se mi stalo a to mi to napsalo, že je disk nečitelnej...ale tady prostě nic.... ve hře mám ten update co mi to nabídlo když jsem se s hrou připojil na live...xbox mám od vánoc, mám arcade, revize jasper...neflashnutý a hru nenaninstalovanou,vyčištěný cache taky mám... mám se bát RROD? nebo co by s tim mohlo bejt? dík:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo, tak dneska už mam dost :D. Tak do třetice ... pak si pujdu hodit mašli. Dokupoval jsi HDD/MU nebo máš připojenej flashdisk s FATX strukturou? Jde mi o to, jestli jsi čistil cache jen vnitřní paměti a nebo ještě toho ostatního, co máš připojený ...

Jinak pokud jsi čistil cache, měl bys o ten stažený update z live přijít, protože ten se ukládá právě do cache. RROD to nebude, Xko by se ti nesekalo jen na jedno místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to s tim updatem mě zrovna předchvílí taky napadlo, že bych ho zkusil stáhnout znova..jdu to zkusit...jo a mám ještě připojenej flashdisk, ale cache jsem čistil na memory unit, který už je v arcade vevnitř...a to mám taky nastavený ve hře jako storage davice a i při hře jsem měl minule tu flashku vypojenou...takže tim to asi nebude..savy atd mám na memory unit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to nepomohlo, ale už je to ok...byl tam nějakej problém se soupiskama...zkusil jsem vyresetovat soupisky a už to jde normálně..btw nesekalo se to na MLS, ale nenačítalo to záložku s volnýma hráčema, která je hned potom a z mls na volný hráče už to nepřešlo, takže se to zaseklo už na mls... ale to je jedno, protože problém je vyřešenej :D nakonec jsem si pomohl sám a nemusel jsem si zakládat účet tady :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu