Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak nakupovat kdyz nakupuje 5 lidi na psn?


kuba741

Recommended Posts

Čaute no jelikož vždy kdyz jsem někomu dával slot,tak se mě v 90% všichni ptali na to jak se lognout na muj ucet ect.Je to velmi jednoduche a tady si to popíšeme.

1. V xmb si najedeme na položku users a dáme create new user.

2. Poté si usera nejak pojmenujeme jak chceme to zalezi na nás

3.Klikneme na něj a dáme log as this user.

4.V xmb si najedeme na položku psn a dáme sign up a poté dáme log as existing user.Příhlásíme se pomocí jeho udajů.

5.Po přihlášení se koukneme do položky download list,vpravo nahoře a danou hru si tam najdeme a stáhneme.

6.Po stáhnutí zase najedeme do položky users v xmb a přihlásíme se na svůj ucet.

7.No a tedka už jen vesele pařte a pařte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale měl bych dotazy. PS3 ještě nemám, ale tohle by mě zajímalo:

1) Jaké jsou bezpečnostní rizika (možnost, že mi ten člověk ukradne ten účet)?

2) Znamená to tedy že si koupím hru za normální cenu na PSN, ale když dám dalším 4řem lidem své údaje, zaregistrujou si to i na svém PSP a pak hraje 5 lidí stejnou hru, ale každý na jiném účtu?

3) V případě přechodu na jiné PS3 bys však o hry přišel? (není možné se znovu přihlásit přez přihl. jméno a heslo, které jsi měl na starém účtu?

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale měl bych dotazy. PS3 ještě nemám, ale tohle by mě zajímalo:

1) Jaké jsou bezpečnostní rizika (možnost, že mi ten člověk ukradne ten účet)?

2) Znamená to tedy že si koupím hru za normální cenu na PSN, ale když dám dalším 4řem lidem své údaje, zaregistrujou si to i na svém PSP a pak hraje 5 lidí stejnou hru, ale každý na jiném účtu?

3) V případě přechodu na jiné PS3 bys však o hry přišel? (není možné se znovu přihlásit přez přihl. jméno a heslo, které jsi měl na starém účtu?

Díky za odpovědi

1) Nejlepší je si okamžitě změnit heslo jak to ten clovek stáhne ale taky se muze stat ze místo toho ue ti to stahne si zmeni heslo a tralala tvuj ucet je jeho ale takové riziko je minimální nejlepší je obchodovat s overenejma uzivatelema

2)Ne prostě když jeden koupí tak ostatni ten ucet musejí mít aktivovaný na svem psp ,na ps3 muzes mit maximalne 16 uctu a jakmile si na ps3 nekdo zmeni heslo tak to porad mas aktivovany ale jeho ucet nemuzes pouzivat u psp je to taky tak.

3)to samozřejme jde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udělal jsem vše jak tu máš a píše mi to na jednom účtu že se nemůžu přihlásit na něj protože ho někdo používá a na druhý který jsem si vytvořil opět US mi to píše že mám špatně údaje ale jsou naprosto správne a dotyčný člověk tvrdí že nic neměnil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce ochrany proti ukradeni uctu, mazani informace o kreditce,aby vam ji nekdo nepouzil atd. Neni lepsi mit jeden master ucet a k nemu pak sub accounty? Z master uctu presunovat penize do walletu subaccountu a teprve na ten subaccount neco nakoupit. Kdykoliv se totiz da z toho master accountu zmenit heslo tem subaccontum. Netusim teda zda se da sharovat subaccount, ale mel by.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Hoši mám problém. Jsem domluvený se dvěma kámošema že se složíme na map packy do CoD 5. Já založil US účet (mají to tam levnější) a zkusil jsem mu ho poslat ještě než to stáhnu. A jemu to nejde, vždycky napíše že údaje nejsou správně přitom jsou, pak založil účet on a mě ho poslal. A to samý, pry že údaje nejsou správně :( , nevíte v čem je problém? Za funkční odpověď bude 500 credits a thanks, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši mám problém. Jsem domluvený se dvěma kámošema že se složíme na map packy do CoD 5. Já založil US účet (mají to tam levnější) a zkusil jsem mu ho poslat ještě než to stáhnu. A jemu to nejde, vždycky napíše že údaje nejsou správně přitom jsou, pak založil účet on a mě ho poslal. A to samý, pry že údaje nejsou správně :( , nevíte v čem je problém? Za funkční odpověď bude 500 credits a thanks, díky

Pro přihlášení se na nový PSN účet, musíš vytvořit nový účet v PS3 a pak se zde přihlásit

to je hodně starej problém,některy karty to prostě nechce žrát,nebo je něco špatně vyplněny,nebo ti to musi povolit banka platby přes net,nebo zkus jinou kartu,některy prostě fungujou a některy ne.

Nemyslím si, že v tomhle případu jde zrovna o kartu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši mám problém. Jsem domluvený se dvěma kámošema že se složíme na map packy do CoD 5. Já založil US účet (mají to tam levnější) a zkusil jsem mu ho poslat ještě než to stáhnu. A jemu to nejde, vždycky napíše že údaje nejsou správně přitom jsou, pak založil účet on a mě ho poslal. A to samý, pry že údaje nejsou správně :( , nevíte v čem je problém? Za funkční odpověď bude 500 credits a thanks, díky

jj musí si založit nového Usera a pak teprve jít na PSN s těma údajema.

A potom ještě k těm mapám.Uvědomuješ si že do EVROPSKÉ verze COD5 (resp.jakákoli jiná hra) nejdou add-ony z US a naopak?Abyste pak nebyly zklamaní že vám ty mapy nejdou a neukazujouse ve hře.Na to bacha!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu