tekken90

Members
 • Příspěvků

  7 974
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli tekken90

 • Hodnost
  EX-Super Moderator

Kontakt

 • Web
  http://navodynahry.blogspot.com/

Informace

 • Město
  東京都
 1. Ahoj, prodám PS3 Slim 120GB verze, stáří cca 3 roky, běží zcela bez problémů - minimálně hraná. V balení 1 ovladač DS3. 10 her na BD: Demons Souls, Uncharted 3 GOTY, Metal Gear Solid 4, GT5 Collectors, GT6, Motorstorm, Last of Us, FIFA 11, FIFA 13, WRC4 + spousta her zakoupených na PSN + hry z nabídka PS Plus za poslední 2 roky - pro PS3, PSP, Vita i PS4 Cena dohodou, preferuji osobní předání v Hradci Králové nebo Pardubicích Jednotlivě neprodávám
 2. Cože si to prokázal? Věc, která prakticky funguje, ví se o ní a uživá mezi majiteli PS konzolí od uvedení PS store, tedy od roku 2006? Nafackuj si... Stačilo by si nejdříve zjistit pár informací, než něco koupím!!
 3. Jen menší poznatek - po updatu na iOS8 mi můj 4S běží stejně svižně jako předtím na iOS7, nerozpoznal jsem žádné zpomalení, jen mi přijde, že baterka míň "drží". Jen některé aplikace, které ještě nemají aktualizaci pro iOS8 občas padnou, ale již aktualizované app též v pohodě.
 4. Pokud se jedná o originální ovadač, mělo by stačit použít tlačítko k spárování ovladače s konzolí - je na zadní straně.
 5. Ne... Pouze nové hry, které podporují crossbuy.
 6. Doporučuju ti si výše zmíněné hry zkusit. GT opravdu nejlepší jízdní model nemá, ale nadruhou stranu je to prostě značka a podobné soutěže si díky tomu může dovolit. Ale to z ní nedělá přeci nejreálnější hru.. ;)(Tedy, pokud nepočítáš jen hry na PS3, kde prostě jiná hra neexistuje. Ale co třeba takový Race Pro na Xbox?)
 7. Kdo hledá simulátor, tak GT (ani Forzu) nemůže brát vážně a půjde na PC si zahrát rFactor, LFS nebo třeba GTR. :P GT je a vždy bylo o něčem jiném, než o reálnosti.
 8. Můžeš zkusit tohle http://www.ps3hax.net/2013/09/update-2-ps3-hdd-reader-for-windows-by-3141card/
 9. Je nutno mítaktivovány platby přes internet a do zahraničí. Zajdi si zítra do banky se zeptat, co vše na to potřebuješ, případně si to nech aktivovat.
 10. Mám za to, že minimálně poprvé při aktivaci PS+ to bude chtít kartu pokaždé, kvůli aktivaci automatického prodlužování.
 11. 1) To bylo v době, kdy disky o rozměrech pro PS3 ve vyšší kapacitě prostě nebyly. 2) Ideální je 7200/16, poté už zbytečně platíš za to, co nevyužiješ. 3) Lepší bude standardní velikost pro PS3 (Je to tuším 9,5?) 4) Systém je naistalován ve vnitřní paměti, ne na disku.
 12. Nějaké foto, v jakém je stavu?
 13. Ne.........
 14. Ano, ale doporčuju používat savy pod stejným účtem. A proč nejdou zkopírovat? Sám si odpověděl.. kvůli copyright :o) Pokud chceš všechny savy, je samozřejmě nejlepší služba PS+.
 15. Ne ne, Slim nikdy oficiální podporu OtherOS nemělo, ani na nižších FW.. ;-) Ale to je stejně jen detail.