Jump to content

tekken90

Members
 • Content Count

  7974
 • Joined

 • Last visited

About tekken90

 • Rank
  EX-Super Moderator

Contact Methods

 • Web
  http://navodynahry.blogspot.com/

Informace

 • Home
  東京都

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cože si to prokázal? Věc, která prakticky funguje, ví se o ní a uživá mezi majiteli PS konzolí od uvedení PS store, tedy od roku 2006? Nafackuj si... Stačilo by si nejdříve zjistit pár informací, než něco koupím!!
 2. Jen menší poznatek - po updatu na iOS8 mi můj 4S běží stejně svižně jako předtím na iOS7, nerozpoznal jsem žádné zpomalení, jen mi přijde, že baterka míň "drží". Jen některé aplikace, které ještě nemají aktualizaci pro iOS8 občas padnou, ale již aktualizované app též v pohodě.
 3. Pokud se jedná o originální ovadač, mělo by stačit použít tlačítko k spárování ovladače s konzolí - je na zadní straně.
 4. Ne... Pouze nové hry, které podporují crossbuy.
 5. Doporučuju ti si výše zmíněné hry zkusit. GT opravdu nejlepší jízdní model nemá, ale nadruhou stranu je to prostě značka a podobné soutěže si díky tomu může dovolit. Ale to z ní nedělá přeci nejreálnější hru.. ;)(Tedy, pokud nepočítáš jen hry na PS3, kde prostě jiná hra neexistuje. Ale co třeba takový Race Pro na Xbox?)
 6. Kdo hledá simulátor, tak GT (ani Forzu) nemůže brát vážně a půjde na PC si zahrát rFactor, LFS nebo třeba GTR. :P GT je a vždy bylo o něčem jiném, než o reálnosti.
 7. Můžeš zkusit tohle http://www.ps3hax.net/2013/09/update-2-ps3-hdd-reader-for-windows-by-3141card/
 8. Je nutno mítaktivovány platby přes internet a do zahraničí. Zajdi si zítra do banky se zeptat, co vše na to potřebuješ, případně si to nech aktivovat.
 9. Mám za to, že minimálně poprvé při aktivaci PS+ to bude chtít kartu pokaždé, kvůli aktivaci automatického prodlužování.
 10. 1) To bylo v době, kdy disky o rozměrech pro PS3 ve vyšší kapacitě prostě nebyly. 2) Ideální je 7200/16, poté už zbytečně platíš za to, co nevyužiješ. 3) Lepší bude standardní velikost pro PS3 (Je to tuším 9,5?) 4) Systém je naistalován ve vnitřní paměti, ne na disku.
 11. Ano, ale doporčuju používat savy pod stejným účtem. A proč nejdou zkopírovat? Sám si odpověděl.. kvůli copyright :o) Pokud chceš všechny savy, je samozřejmě nejlepší služba PS+.
 12. Ne ne, Slim nikdy oficiální podporu OtherOS nemělo, ani na nižších FW.. ;-) Ale to je stejně jen detail.
 13. PS3 Slim a Superslim už podporu Linuxu nemá.
 14. Tak v čem je tedy problém? PS4 zatím podporuje pouze USB. Navíc popisek ze hry mluví za vše
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy