Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry a zahraničí?


afterlife

Otázka

Zdravím všechny, chci se zeptat, plánuju si koupit PS3. Momentálně se však nacházím v New Yorku a vracím se až v červnu a chci se proto zeptat, jestli když si koupím hry na PS3 tady v USA, budou fungovat na PS3 který si koupím až přiletím zpět v česku?

Díky všem! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím všechny, chci se zeptat, plánuju si koupit PS3. Momentálně se však nacházím v New Yorku a vracím se až v červnu a chci se proto zeptat, jestli když si koupím hry na PS3 tady v USA, budou fungovat na PS3 který si koupím až přiletím zpět v česku?

Díky všem! :D

ano vsechno ti bude fungovat,ale hry ktere sis nakoupil v USA a budes so na ne chtit stahovat addons,tak jedine usa store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud je na kartě napsáno USA only, bude fungovat pouze pro americký obchod. A pokud je tam napsáno UK only, tak zas jen anglický obchod.

Takže budeš potřebovat opravdu americkou kartu. Ta se u nás v obchodech shání velice těžko, mě se to nepovedlo. Naštěstí se dá použít třeba eBay, tam je jich pro změnu docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
s kartami by nebyl problém, mužu si jich tu 10 koupit v BestBuy a přivézt do česka, jen jsem to myslel tak jak to bude fungovat, to budu muset asi použít US PS Store protože v českým PS store to nejspíš nefunguje.. to je fuk, každopádně díky.

tak az prijedes do cech, rad bych od tebe koupil nejakou prepaid kartu nejlepe 50 dolarovou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty karty lze použít pouze a jedině na US účtu :)

lol, beru to jako spam:D Samozrejme mam EU,CZ a USA ucet, bohuzel mi od noveho roku nelze pouzit ma karta na nakupy z USA a zbyva mi jedine prepaid karta, coz by se docela hodilo, treba takovy prototype tam stoji pouhych 29,99 a u nas 49.99 (prepocet z cz na dolary)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

koupil jsem si dnes v GameStop-u nějaké hry a na obalu to má Region 1, to teda neznamená nic pokud nemluvím o add-on a downloady? chápu to tak že ten region1 tam má význam jen pro online a dlc/add-ons? taky to vzadu píše: Licenced for distribution in North and South America on Playstation3, ale to asi problem nebude když se to týká distribuce..

taky jsem si koupil BadCompany2 a uplně jsem zapomněl na ten region, protože jinak než online to hrát nehodlám.. bylo by asi lepší to vrátit než riskovat, že multiplayer nepujde že?

a.. je možné připojit wireless ovladač z USA k českému PS3?

díky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu