Jump to content

LegionCZE

Members
 • Content Count

  1305
 • Joined

 • Last visited

 1. Najde se pár lidí na Renegade Ops? Bohužel, nemůžu kupovat. Případně bych koupil slot :)
 2. Vidím to stejně, večer to koupim a pak hned pošlu údaje :).
 3. Údaje ti pošlu až nás bude 5, zatím jsme jen 4. Neboj se, Sony potvrdila, že s čímkoli, co bylo koupeno před 18. listopadem se nic nestane, na to to nemá efekt.
 4. Festival of Blood už mám, takže by to mussel koupit někdo jinej :/
 5. How3n píšu si tě :) K ostatnímu PM
 6. Zdravím, rád bych udělal pětku na koupi Uncharted 3 Fortune Hunters Packu, stojí 650 kč, tedy 130kč na jednoho. Rád bych ještě koupit nový Dead Nation, Renegade Ops kdyby měli ostatní zájem, ale to není tak důležité, aspoň bysme šetřili místem v PS3 :) Cenu ale neznám. Kreditku bych měl, takže to klidně koupím :) Seznam: U3: Legion Urquell 2x How3n Casper599 For Urquell níže - ano, je to on :)
 7. LegionCZ - Battlefield 3, Uncharted 3, Killzone 3, LittleBigPlanet 2, CoD: World at War, Burnout Paradise i s DLC, Lara Croft, Dead Nation (brzy i nový DN), Portal 2 Předobjednané Assassins Creed Revelations :) Headset mám
 8. Samotné NAT pro běžné hraní není vůbec problém, problém je to až při kooperaci, nebo tak, prostě s připojováním se k jednomu uživateli. Mám NAT 2, a dřív mi to šo u 5 lidí z 50, teď, sice už takhle tolik nehraju, ale jde to mnohem líp.
 9. Tak super, je nás pět, takže prosím Eiza, ať všem rozpošle číslo účtu :). Částka tedy bude dělat 40 kč, pokud s tím Eiza souhlasí :)
 10. Hollowiik! Takhle se mi líbíš ! :D Takže s Johnnym a Eizem nám chybí jeden člověk. Chcete čekat, nebo to vememe ve 4? Až se vyjádří všichni, tak bysme Eizovi poslali peníze :)
 11. Zdravím :) hledám další 4 lidi na koupi inFamos 2 - Festival of Blood DLC. Cena je kolem 200 kč, tzn 40 kč na jednoho (v 5 lidech, ve 3 lidech 65 kč). Potřeboval bych, kdyby to mohl koupit někdo jiný, zrovna se stěhuju, a PS3 jinde než kde dalších pár dnů budu :D. Edit: Bohužel, s Eizou se to nevyvedlo, takže začínáme odznova : předchozí členy prosím, aby potvrdili případnou znovuúčast :) Zájemci: Legion
 12. LegionCZE

  From Dust

  Kolik to stojí? Možná bych měl zájem
 13. Mám teď nově LG Plazmu 127 cm, a české vysílání je příšerné. Na tak velkou televizi je to odporná kvalita. Koukatelné to samozřejmě je, ale to je tak vše. Ještě jsme tam nezkoušel žádný HD obraz, ale rozdíl to bude ohromný.
 14. můžeš to zamknout sám, při psaní zprávy máš dole políčko uzamknout téma... lama každým coulem :D
 15. Je nádherné, jak lidi musí podvádět za každou cenu... Tak jsi dostal ban, a co? Patří ti to, pokud jsi nehrál férově. Udělej novej účet a buď hraj dál, nebo si to aspoň přiznej. Já bych byl za ban na Black Ops, MW2, nebo MW3 (nadcházjeící) naopak rád. BTW: Magnetama by to asi nešlo, nevyznám se v tom, ale myslím, že by musely být silné, a takové asi v normálních reproduktorech nebudou (navíc u reproduktorů by měly být stíněné, aby nepřitahovaly vše kolem sebe)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy