Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp slim fullbrick


mazik

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
a to nak extra vadi ? sem enco nasel na googlu a nekdo pres naky program neco NAND to opravil

to teda hafec vadi.. Pak uz taky nemusis spustit zadnou gamesu.. Cizi zalohu tam rozhodne necpi, u slima si to tim muzes jedine zhorsit, jelikoz u slima je kazda zaloha jedinecna..

Pokud ten tvuj fullbrick nejde opravit pres pandoru, tak jedina moznost je opravdu to Timemachine a muzes byt rad..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Napiš tutoriál pořádnej pro další generace :cheesygrin:
hmmm mozna ho nekdy pristi tyden napisu :D zalezi na tom jak se mi bude chtit a rpedem rikam ze tam staci malicka chyba a uz to nejde nikdy nijak opravit
OT > jak muze takovej fullbrick na slimu nastat? muze se to stat pri normalnim hrani PSP / PSX her a emulatoru?

ne nemuze jedine kdyby ti naka hra zasahovala do flash :) a to pochybuju ze naka dela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi tak Anonymousi:) taky by tu autor moh napsat,jak se mu onen full brick poved,at muzeme posoudit,jestli to byl skutecne full;-)
no ja ti nepovim jak se to stalo protoze psp neni moje ale od kamose ktery ho koupil za 2000 s tim ze je brickle skousel sem normal unbrick a nic takze sem z toho vyvodil ze de o full a ten unbrcik sem nezkousel jenom jendou ale víckret a pokazde s jinou verzí a mohlo se to stat tak ze nestala chyba pri formatovani flash1 jak uz tady nekdo psal at se kvuli tomu delaji zalohy
mělo by to jít přes tento program...ale ještě sem neviděl nikoho tak nešikovnýho aby fullbrick udělal nebo někoho kdo by neměl NAND zálohu xD

jj pres ten program to de jede o to ze se do psp nahraje cizi zaloha psp slim a pak tam das z5 svoje Idstotrage a ja kdyz flashuju tak taky pokazde delam zalohu njn nekdo byl asik hodne nesikovny ale psp za 2000 se vyplati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Heh, to ze nesla zformatovat flash1 vubec neznaci fullbrick.. To se da opravit X zpusobama.. Napr. formatem flash1 pri bootu, nebo nabootovanim pres TM a spustenim jedne aplikace co opravi flash1.. Je toho vice..

nerekl sem e se to tak stalo prave ze vubec nvim jak se to stalo ale kdyby mle nekdo fullbrick psp tak to muze skusit :D a nerikam ze nejde naformatovat flash1 ale ze se naformatovala flash 0 a pri formatu f1 se to seklo a pri znovuvlozeni oandory porad to seme dokud se to neobnovi puvodni nand no nic nebudu se hadat a hodne stesti pri unbrciku taky matu tu stranku kde to je nak napsane v aj a je tam napsane primo how to unbrick psp silm/fat with fullbrick a tu stranku sem nasel az jak sem hledal nand zalohu na slima :D haluz http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=94774

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ja ti nepovim jak se to stalo protoze psp neni moje ale od kamose ktery ho koupil za 2000 s tim ze je brickle skousel sem normal unbrick a nic takze sem z toho vyvodil ze de o full a ten unbrcik sem nezkousel jenom jendou ale víckret a pokazde s jinou verzí a mohlo se to stat tak ze nestala chyba pri formatovani flash1 jak uz tady nekdo psal at se kvuli tomu delaji zalohy

jj pres ten program to de jede o to ze se do psp nahraje cizi zaloha psp slim a pak tam das z5 svoje Idstotrage a ja kdyz flashuju tak taky pokazde delam zalohu njn nekdo byl asik hodne nesikovny ale psp za 2000 se vyplati

sefe a naskoci ti aspon pandora menu?protoze ja mam podobnej proble,ale tam to vypada na zkrat...do P menu se nedostanu s zadnou verzi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu