Jump to content

Gh0sT-1nF

Members
  • Posts

    513
  • Joined

  • Last visited

About Gh0sT-1nF

  • Birthday 04/03/1992

Contact Methods

  • ICQ
    223319478

Informace

  • Home
    Severní Čechy
  • Hobby
    ROBOTA - Full HD PC Player

Herní účty

  • Gamertag
    GhOsT 1nF

Gh0sT-1nF's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Pěkná částka :D ... ale nejspíš si vemu nějakou s integrovanou grafikou - Intel X4500 nebo ekvivalent na filmy, mp3 a internet dostačující Teď zrovna nemám už tolik peněz peněz tak nejdřív MB a pak vemu nějaký dělo grafiku a nejspíš i zdroj za další love z brigády :)) Zatim čégo a díky ... PS: Kdyžtak jestli máte nějaký návrhy na MB s int. VGA tak to můžu zvážit :)) Mám vybranou MSI G41TM-P33, zatím plně vystačující :)
  2. Tak to bylo pěkný dělo... Kolik by sis za ni jen tak mimochodem představoval ??
  3. takhle ne :D tedkon chci jen grafiku + zákl.desku a do budoucna až bude víc peněz chci dokoupit další grafiku na physX + 550W-650W zdroj Seasonic/Corsair/Fortron/Tagan, ale tedkon nemám víc peněz, vim že na zdroji se nemá šetřit tak proto chci našetřit víc, než abych potom litoval. Jel sem na EC 400W na starym PC a držel v pohodě 3 roky a ještě pořád jede :) Je mi jasný že 450W EC neutáhne SLI + 4jádro :D Na http://www.extreme.outervision.com/PSUEngine sem si spočítal spotřebu těchto komponent: MB - High End - Desktop Intel Core 2 Quad Q6600 2x RAM nVidia GeForce GTS450 IDE HDD + SATA HDD DVD+/-RW 2x USB 2x 120mm FAN SYSTÉM BĚŽÍ NA 100% - DOPORUČENÁ WATTÁŽ 419W - ta grafika je nehoráznej žrout :( GTS 450 má cca podobný výkon jako HD5770. Systém s HD5770 chce 370W ... to je rozdíl :) Doporučíte mi grafiku, která moc nežere, zdroj ji utáhne a je výkoná na dnešní hry ?? Dávám přednost nVidii kvůli SLi na desce kterou chci, nebo mi doporučte i zákl.desku a klidně i grafiku od AMD/ATi :) Díky moc... Mějte se hoj ...
  4. Psychos - eurocase je kus od kusu no :D ale tak když ho mám ho skusim :)) jinak k těm grafikám GTS450 na grafiku + jestě jinou na PhysX to by mělo bejt v cajku nee ... Max_007 - vyzerá dobre, ale spíš bych HW vzal najednou od alzy lebo tak :) díky ti za nabídku ... jinač nepodporuje to jen CrossFireX když je to MB s intel vychytávkama ? :)
  5. Sháním MB pro Q6600 a GPU PCI-E... Zdroj je 450W Eurocase Koukám po MB - ASUS P5N-T DELUXE - sc.775, FSB: až 1333MHz, DDR2, 3-Way SLI (pro další upgrade ideální :)) na alze ji maj za fajnovou cenu :D Grafiku plánuju nVidii, nejspíš jednu z Fermi rodinky - GTS450 od ASUS s vychytávkou DirectCU :)) Jediný co nevim je to jestli to zdroj utáhne :( na jinej už prachy nemám ... Doporučtě mi popř jiný železo :) mám cca 4k Díky ...
  6. Ahojj all ... Co se týče teplot, tak si myslím že to nebude tak vostrý jak tu někteří píšou ... Už jen díky 45nm technologii výroby by to mělo topit a žrát míň jak předešlé verze Xka. Jak měříte tu teplotu ?? Že dáte ruku na "odfuk" a odhadujete nebo teploměrem přiloženym na xko ?? Nejpřesnější měření teploty vidím nejpíš na nějaké teplotní čidlo přiložené mezi chladič a chip (jestli to teda jde a nepíšu tady nějakou sr**ku) :) popř. přiložit na chladič a měřit, měřit, měřit :) Malá otázka na závěr: nevíte jak je to s verzí co má integrovanou flash 4GB, jestli tam je (bude) taky slot na HDD pro pozdější dokoupení? Řešili sme to na chatu a dospěli k závěru, že by měli být HW stejnej a tak i konektor a dok na HDD by tam měl nebo spíš mohl být. Co vy na to ?? Díky a pěknou noc :D
  7. Tak to sem zvěědavej v kolik bude reddem :D chtěl bych nějakou věcičku z lockerz, mmm třéba iPad nebo PS3 nebo X-Box360 :D:D sem skromnej
  8. to si nemyslim, to vim že bude vše fuč, mrknutím oka a už se ví kdy bude reddem ? Sbiram body jak šílenej :D Ale jako ty ceny sou hodně nízko, takhle snad nebyli ani na začátku (???)
  9. Jestli chceš jen hrát, tak jdi do xka a když se ti líbí slim verze - kup si ji, nebo jestli se ti líbí starej desing - tak si kup starej, za nižší cenu bude určitě k mání. A HW to je snad všechno stejný, až na ty plasty a prostě že je menší a má integrovanej disk + wi-fi ... Jak píšeš "mel sem taky ps3 i xko360" tak se rozhodni třeba podle ovladače (kterej ti líp padnul), jaký hry se ti zdáli být lepší - HALO, Fable, Forza, Gears of War nebo God of War, Heavy Rain, Killzone, Motor Storm ... Chci si koupit po prázdninách Xbox360 + HD Projektor - Xbox mi je úplně jedno jakej, ale starší se zdá hezčí, tak vemu asi ten ... Zatim čus
  10. to je jako reddem ? že mi to ukazuje tohle ? Uploaded with ImageShack.us na http://ptzplace.lockerz.com/ to píše comming soon NEBo sem blbej a neumim to přeložit dobře přez mr.googla :D
  11. Tak 18 nebo 10 ?? :D tak to pak pojede pořád nebo ne ?? :)
  12. Shop je jen pro z-lister ? to abych sehnal 18 lidí :D
  13. tak sem to nestihl :D podival sem se na to tedkon a redeem byl před 12 hodinama :( :D
  14. získal sem 200ptz a dostal e-mail ze se zucastnuju, ale jeste nevim kdy pisou nejake na konci tydne :)) EDIT: jak je ta stranka na redem ? ptzplace.com ?? diky ...
  15. Ukazuje mi to tohle i když dám na ON :(
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy