Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sladak

Members
  • Příspěvků

    10
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Sladak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Popularita

  1. Ale stejně si nějak musím vytvořit tu servisní baterku, ne? Zkusím teda ten Pandora Creator od Hellcata a uvidím. Snad se to už podaří.
  2. Zkoušel jsem to na kernel 1.5 i 3.71 a pokaždé mi to hodilo chybu. A pokaždé jinou. Pandora Creator od Hellcata jsem nezkoušel. Může to být tím, že jsem to poprvé dělal podle návodu na tomto linku http://www.console-forum.net/showthread.php?t=11173 od bodu "1 ) Pandoras Battery: C+D Team(Prometheus) - první pandora" a napodruhé od bodu "2 ) Despertar Cementerio v3 Dark_Alex" ? Ale i když se mi tu baterku napoprvé podařilo udělat to SLIM PSP se mi s ní vůbec nepodařilo spustit...
  3. Tak jsem zjistil, že to nový PSP je slim. To znamená, že potřebuju druhej slim, abych mohl udělat tu Pandořinu baterku?
  4. Koupil jsem k Vánocům nový PSP (asi FAT, slim jsem nikdy neviděl) a chtěl jsem ho pomocí tutoriálu http://www.console-forum.net/showthread.php?t=11173 dostat na CFW 3.71 M33. V PSP, kde už je CFW je baterka originál od SONY 3,6V 1800mAh. Na tomto PSP jsem udělal vše podle návodu, ale když jsem pak hotovou servisní baterku strčil do nového PSP (baterka o něco tenší taky originál SONY, ale 3,6V 1200mAh), tak se mi PSP vůbec nespustilo. Zkusil jsem to tedy celé znovu pomocí "Despertar_cementerio3_by_Dark_AleX" ale už se mi napodruhé baterku nepodařilo vytvořit. Při spuštění "Pandora's Battery Creatoru" mi to nahlásí chybu 80020148. Nevíte někdo co s tím? Jsem z Brna, pokud by s tím někdo pomohl nebo mi to udělal byl bych vděčný. Díky. ICQ 302324296
  5. Je to složitý jak mlátička. PSP mám klasický ne slim. Tady ma tom linku http://www.console-forum.net/showthread.php?t=11173 mám projet celej ten návod?
  6. Zdravím, koupil jsem nový PSP s firmware 3.71 a rád bych na něj dal Custom firmware. Existuje už na tento firmware nějaký? V sekci "PSP tutoriály" jsem ho nenašel. Díky za info.
  7. :-) prosim tě, kde to v tom Recovery menu najdu?
  8. OK, díky. Zkusím to.
  9. nepomohlo, furt to stejný...
  10. Omlouvám se předem za možná hloupou otázku. Na desce TA-082 jsem udělal downgrade na 1.5 a potom podle tohoto návodu jsem přešel na CFW 3.52 M33. Cca po hodině bezproblémového provozu se mi teď už pokaždé stane, že když chci spustit ISO hru, tak mi zčerná obrazovka a PSP se kousne. Udělal jsem upgrade na 3.52 M33-4 a stala se změna - PSP se při spuštění nekousne, ale spustí se hra z UMD disku. Nevím si rady, jsem úplný začátečník.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu