Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

tvity

Members
  • Příspěvků

    117
  • Registrace

  • Poslední návštěva

O uživateli tvity

  • Datum narození 09/11/1991

Informace

  • Město
    Vítaná, momentálně Liberty City
  • Koníčky
    PC,PSP,GTA

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

tvity's Achievements

  1. tvity

    Gran Turismo 6

    Povedlo se už někomu přijít na to proč aktualizace končí errorem?
  2. Po měsíci konečně dorazily nové ramky a opravdu byla jedna vadná. Díky všem co mi zde radili co a jak a snad to v budoucnu někomu pomůže :-)
  3. Tak já to pudu reklamovat a uvidim jak to dopadne. ( Akorát to bude zase měsíc trvat než to v krámu vyřídí :( :D )
  4. Tak sem na to možná přišel.Zkoušel jsem první ramku do všech slotu postupně a pc se zaplo s 8 Gb.pak sem zkusil druhou ramku taky postupně do každýho slotu a pc ani jednou nenaběhlo.Takže asi reklamace? EDIT: A ješte s tou ramkou která nenaběhla tak když sem jí vyndaval tak byla vždycky horká a ta která funguje ne.
  5. Zkoušel.Obě bud v modrém nebo v černém slotu.A nebo ruzné kombinace a furt stejný.A ted když sem je vyndaval tak jedna je teplá a druhá studená nezmanená to taky něco? A také sem zkoušel diagnostiku ramek a vyšlo mi že vše je v pořádku.
  6. Tak problém furt nevyřešen.. ( jen sem neměl čas tu být). Jinak zkusim vyndat tu baterku.A zkoušel jsem ještě jednu věc když nechám zapojenou pouze jednu ram tak to píše normálně celých 8 Gb.
  7. První způsob nepomohl.Bios mam nejaktuálnejší.zde je fotka
  8. Ahoj mám Win 7, 64 bit. V pc mam dvě ramky 2x 8 GB. Ale píše mi to použitelné pouze 7,95 GB. Nevíte co s tím nebo jak nastavit v pc, v biosu?.. Moje sestava: MSI 990FXA-GD80 - AMD 990FX CPU AMD Vishera FX-8350 RAM Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR3 2133 XMP HDD Kingston SSDNow KC300 - 120GB GPU Sapphire HD 7950 Vapor-X OC with Boost 3GB GDDR5
  9. To sem zkoušel když mi to s tím starým procesorem šlo.A psalo mi to že bios je nejaktuálnejší.Dělal sem to přes Live update 5
  10. Ahoj sestavil jsem si nové pc.Základní deska MSI 990fxa-gd80 - amd 990fx mi ale nechce vzít nový procesor AMD vishera fx-8350 i když ho podpuruje.Zkoušel sem tam dát starší procesor amd athlon ii x2 250.Pc mi beželo ale nyni už nejde ani s tímto procesorem.Deska je uplně nová mam reklamovat? [h=1][/h]
  11. tvity

    Zamrznutí konzole

    Dělá to jen u této hry, všechno ostatní jde normálně.
  12. tvity

    Zamrznutí konzole

    Tak sem to zkusil a furt to nejde :cry:
  13. Ahoj, mám PS3 super slim 500 Gb (v. 4.40) stáhl jsem si dneska demo NHL13, všechno de normálně, hra se načte, po načtení hry stisknu tlačítko START pro spuštění a objeví se černá obrazovka a ps nereaguje, musím ho vypnout kontrolka bliká a pak 3 zapípne a vypne se.Mám staženo X desítek dem a všechno de v pohodě i originál hry co mam.Nevíte co s tím?
  14. tvity

    PSP nejde zapnout

    Co myslíte tady to? http://aukro.cz/dual-pandora-normal-baterie-pro-sony-psp-2000-slim-i1635618044.html?source=ob
  15. tvity

    PSP nejde zapnout

    i bez baterky to nejde.....nemohli by ste mi poradit internetovej obchod (pokud možno českej) kde koupit pandora battery?
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu