Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SIMČA

Members
  • Příspěvků

    95
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele SIMČA

  1. mám problém s Google Nexus 7 32GB (2012) 2 ks. Po poslední aktualizaci androida se oba tablety sekají a skoro vůbec se nedají použít. Četla jsem, že Nexus už se tím nezaobírá, ale já tablety nechci vyhodit, jsou pořád jako nové. Máte někdo s tím zkušenost a dalo by se to vyřešit nějakým zpětným přehráním na starší verzi? Nebo jestli máte někdo jiný nápad, budu ráda za každou odpověď. Děkujii
  2. mám doma dva nexuse a super.rozlišení má jednoznačně nejlepší zatím co jsem mohla porovnat s některýma tabletama. krásné čisté barvy.
  3. jééé tak to by se líbilo i mému synovy.taky pořád jenom střílí :-D
  4. SIMČA

    Váš mobilní telefon

    Sony Z1c A Z1 :cheesygrin:
  5. Ahoj udĚlali jsme na starŠÍch pspČkÁch zmĚnu z 5,50 d3 na 6.60 pro c,a jak jsem Čekala nefunguje nÁm na tom ta kamera!! ProsÍm vÍte nĚkdo jak to vyŘeŠit(plugin?)dÍk
  6. chci se zeptat na dvou pspčkách mám 5,50 D3 kvůli hře Invizimals (hra s videokamerou) na višším sw to nešlo!! na třetím máme 6.60 a na něm zase nejdou ty starší hry :roll: když tam dám 6.60 PRO C CIPL bude fungovat vše? i staré i nové?
  7. SIMČA

    PC problém

    dík,při čištění manžel zavadil o spínač,který je trochu volnější a ten se vypnul!! teď už to funguje!! už to i slyším na vlastní uši :-) díky za odpovědi a rady
  8. SIMČA

    PC problém

    hmm tak asi už to mám snad se mi pravděpodobně netočí ventilátor na CPU!!! ale pokud máte jiný názor klidně písněte :-)
  9. Ahoj chci se zeptat neznáte to náhodou někdo?! :-( už aspoň 3x se mi to oběvilo při zapnutí PC,ale když jsem dala F1 jak je tam napsané rozlel se mi normálně jako vždy.děkuji všem za odpovědi
  10. SIMČA

    Windows Install

    taky bych visty nedoporučovala mám ho na svém PC a nejsem spokojená!! zabere zbytečně spoustu místa a věčně nějaké problémy s pluginama atd!! jen se nějak doma nemůžeme dokopat k přeinstalování na sedmičky!!
  11. SIMČA

    Internet : Nejde prohlížeč

    No já mám vistu a s tou mozilou se mi to zrovna stalo při aktualizaci na novou.a co se týká připojení tak na ten můj mám napojené ještě přes wifinu další dva noťasy na kterých jsou sedmičky.
  12. SIMČA

    Internet : Nejde prohlížeč

    to já měla mozilu,fungovala dobře a pak najednou spadla a nic už se nerozjela!! teda rozjela,ale někde schovaná v pozadí takže k ničemu!! začala jsem používat chrome a pomalu mi taky začíná blbnout!! háže mi to chybu pluginu,ale jakého to mi už neukáže!! taky mě to už pořádně se..!pokud máte někdo dobrý nápad tak sem s nim budu jenom ráda!!
  13. SIMČA

    Hry a DB

    dík za odpověď .já většinou hledám jen mi to připadlo lepší se zeptat tady lidí kteří se tomu věnují více než já.ale myslím,že nebudu jediná komu tahle odpověď pomůže, fakt díky
  14. ahoj není náhodou někde seznam her a k ním připsané číslo Dashboardu?! dík
  15. SIMČA

    Kinect-Star-Wars

    ahoj taky by mě to zajímalo jestli ta hra fakt nejde na LT 2.0 a k tomu mám DB 13599.0 ,ale už jsem si nachystala DB 13604.0 jen nevím jestli to má cenu tam strkat když mi to stejně nepůjde!! To je lepší to nechat flashnout ,ale při mé smůle hned zase vyjde 4.0 :-D.Můžete sem někdo hodit rychlou odpověď,já vím Tonny už něco napsala,ale přece jen kdyby se třeba mýlil!
  16. promiň,ale nechápu co tím chceš říct!! myslím,že je to čistě každého věc jestli (ne)flashne a jestli (ne)chodí na LIVE!!Každý své xko používá k své předsavě!!
  17. Ahoj my doma používáme i tyto stránky?ale je to torrent http://www.gamestorrents.com/juegos-xbox360-bittorrent.html?letra=k
  18. SIMČA

    Formátování

    dík,nechci to déčko zalohovat protože tam mám program o který se bojím,že bych ho pak už nerozjela!! ale pokud Nemec30 má pravdu bylo by to fajn.zatím díky a klidně pište další informace.:wohow:
  19. SIMČA

    Formátování

    100%? :roll::)
  20. tak hoť radu pro druhé třeba se to jednou bude hodit. :-) dík
  21. skus AUDACITY-nevím to přesně já ten program používám hlavně na střih
  22. SIMČA

    Formátování

    Ahoj chci se taky zeptat(možná na podobnou otázku)Taktéž mám disc rozdělený na C,D jako každý jiný!! Na céčku mám nahraný Visty!! déčko pro své programy na video a fotky!! jenže po delší době se mi céčko zapralo aktualizacemi a chtěla bych to nějak pročistit!! můžu tedy taky nějak naformátovat jenom to céčko a potom přeinstalovat tak abych nepřišla o nic co mám na déčku!?dík za odpověď
  23. ale pokud se nepřipojím a budu hrát hry s ochranou AP25 tak se vlastně nic nestane,ale nesmím zatím updatovat DB(zatím mám 599)
  24. já hry zatím teda pálit nebudu,ale zrovna včera jsem udělala reflash na 2.0 a budu ho muset udělat zase!!:roll::!:
  25. SIMČA

    Flash Ostrava

    jo Romik je v pohodě taky jsem tam byla!!:)
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu