Jump to content

novotnj

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About novotnj

 • Rank
  Member

Herní účty

 • Gamertag
  novotnj
 1. Díky, tak to jsem vůbec netušil. Vše pořádně pročtu. Ještě jednou moc díky.
 2. Díky, ten původní dotaz jsem pročetl, ale nebyla tam odpověď na ty savy her. Tak to se pokusím teď nějak přehodit na ten cloud. Nevím jak je to přesně, ale syn mi říkal, že může ty hry které ziskal v goldu hrát, ale jen nejdou online. Moc díky za upřesnění.
 3. Ahoj lidi, moc bych vás chtěl poprosit o nějaké rady případně info. Plánujeme přechod z Xbox360 na nějaký XboxOne. V původním xboxu máme několik her, které jsme si stáhnuly, když jsme měli gold členství. Pak uložené pozice z her atd. Otázka je taková, dají se nějak přesunout uložené pozice a nějaký ten obsah do nového xboxu ? Dají se znovu stáhnout ty hry, které jsem měl při goldu nebo o ně přicházíme ? Jde to někde dohledat, na které hry mám právo ? Další věc je ta, že xboxy nebudu mít současně u sebe. Starý chci prodat dřív, než bude nový. Díky za cokoliv, co
 4. Ahoj lidi, netušíte někdo kde sehnat nějakou zbraň k xboxu a nejlépe i s hrou. Jediné co jsem našel je Cabela's Survival: Shadows of Katmai Bundle, ale už to nikde nemají. Moc prosím o radu. Chci to pro syna na vánoce.
 5. Zdravím všechny, potřeboval bych nekoho s kým bych to mohl probrat a hlavně kdo by mi to mohl potom nahrát. Nejlépe v okolí UH. Díky za pomoc.
 6. Prosím, dá se nějak určit na dálku, kolik může stát RGH na mojí konzolu ? podle nějakého štítku ?
 7. ahojte, v pravé řadě prosím nekamenovat za moje ♥♥♥♥♥ní dotazy, ale ztrácím se. Sehnal jsem náhodou disk Seagate 42T1112 160 GB, konzoli mam slim, bez jakéhokoliv zásahu. A ted ta ♥♥♥♥♥ní otázka, dá se nejak tento disk zmíněnýma způsobama rozchodit v konzoli bez flashe, RGH atp. ? Pokud ano, moc prosím o radu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy