Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

denisan2

Members
  • Příspěvků

    8
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele denisan2

  1. nechapu ja myslis nozem hmm
  2. chtela bych se zeptat jak vytvorit film do psp nemam flashnute psp a fungujou mi tam jenom filmy velikosti 384*272 ale tak nejak tohle jsem stahla a ten film mi tam funguje ale stahla jsem si i 480*272 a ten mi nefunguje prosim poradite jak si je mam sama predelat na tuhle velikost mam program XVID4PSP jenze mi to vtom nejde a navic tam neni v nabidce 384*272 tak nevim pomuzete mi nekdo?
  3. dekuju presne to jsem si cetla a zkosela jsem to jenomze on tam ma vsechny parametry proto video co mi nefunguje :cry:
  4. no to stim flashnutim to asi nepujde ja totiz ziju v cizine a tady urcite nikdo neni kdo by mi to udelal hmmm a jak si mam teda aspon vytvaret sama ty filmy vte velikosti co mi fungujou mam nato program jmenuje se XVID4PSP jenom stim moc neumim ani nevim jak tam davat tu velikost co mi hraje pomuzete mi?
  5. hmmm mam to original nic jsem tam jineho nedavala za FW a tohle 480*272 je presne velikost toho tech dalsich filmu a ten jeden co tam ma je velky 384*272 takze potom muzu jenom takove velikosti?Jak mam udelat aby mi tam sli i tam ty Prosiiiiim a jak mam udelat aby mi to slo :roll:
  6. zdravim chtela bych vedet proc mi nejdou spustit nejake filmy v psp jeden mi tam jde a kdyz tam dam i jine tak nejdou pise to Unsupported data nechapu proc jeden film tu mam a jde bez problemu prosim pozte mi :roll:
  7. ahoj vsimla jsem si ze mi pises potrebuji pradu to stou verzi 5.01 nevim jato ze ji mam v psp ja jsem napsala do meho topiku co jsem stim delala mohl bys tam mrknout? prosim

  8. denisan2

    prosim o radu

    no ja nevim neco jsem vcera zkousela ale nic se mi tam nenainstalovalo kupovala jsem to loni ziju ve velke britanii mam to ocud kupovane kdyz chci neco dat do psp tak to jde v poho ale zkousela jsem tam treba dat i nejaky ten prehravac na filmy a nic nevim jsem stoho trosku jelen a kdyz najedu na system settings a potom na system information tak se mi tam ukazuje ze mamsystem software 5.01 tak nevim ale kdyz najedu na game a potom na PSPtm Update ver tak tam je 2.60 takze to nejak nechapu mam to cele nejak vymazat a udelat to znovu?Mam ktomu takovy cdecko a to jsem strcila do kompu a ono se mi tam hned potom naistalovalo neco a hned i slozky a potom se me to zeptalo jestli chci skusit novou verzi a ja dala jo a tak mozna proto asi je tam ta 5.01 nebo ne?Jestli muzete tak prosim pomozte jinak vam dekuju
  9. denisan2

    prosim o radu

    ja mam na krabici psano psp slim&lite psp-2003PB tak nevim pujde to nejak flashnout?
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu