Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

lordfrikk

Members
 • Příspěvků

  26
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli lordfrikk

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 12.8.1987

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Na konzoli je nainstalován CFW Rebug (hraní ISO z pevného disku, podporuje PS3, PS2, PS1 a PSP). Před prodejem můžu konzoli smazat nebo tam nechat, co tam zrovna je (viz foto níže). Buď pošta nebo osobní odběr Praha. Obsahuje: Konzole Bezdrátový ovladač Rock Candy s USB přijímačem Napájecí kabel Neobsahuje: Originální krabici Drátové ovladače HDMI kabel Cena: 3500,- Jsem ochotný se dohodnout pokud mi bude nabídnuta rozumná protinabídka, nebojte se napsat!
 2. Konzole Nintendo Game Boy Advance s novým displejem s podsvícením a novým krytem. Ke konzoli přidávám: flashcart Everdrive GBA X5 včetně originální krabičky - umožňuje hrát stažené hry nativně pro Game Boy Advance, dále dokáže emulovat hry z původního Game Boy i Game Boy Color paměťová karta Samsung 32 GB - obsahuje všechny hry, které kdy vyšly pro GB, GBC a GBA, seřazené podle abecedy (viz foto) nabíječka Panasonic BQ-CC55 a dvě nabíjecí baterie Eneloop Pro - velmi rychlé nabíjení, disponuje ukazatelem nabití (červená - žlutá - zelená) NEobsahuje: originální krabici pro GBA ani žádné další příslušenství s výjimkou toho, co je uvedeno v popisu, příp. na fotce Vady: 1 mrtvý pixel (nelze si všimnou při normálním hraní, jen v menu na černém pozadí) kryt baterie příliš dobře nedrží Cena: 4500,- Jsem ochotný se domluvit, příp. prodat např. bez nabíječky a úměrně tomu tak i snížit cenu. Pokud máte jakoukoliv rozumnou protinabídku, pište. Je k dispozici i na Aukru, pokud máte rádi trochu více jistoty.
 3. lordfrikk

  Učíte se Japonštinu ?

  To je proto, že Google Translate překládá vše do angličtiny a až pak do příslušných jazyků, takže překlad byl na 99% zkomolen až při druhém překladu (なぜ日本語を勉強するのは無駄である mi přeložil jako The Japanese study is a waste?, což by určitě šlo).
 4. lordfrikk

  Wolfenstein 3D v4.8 + Spear of Destiny 1, 2, 3

  Wolfenstein 3D v5.2 včetně plných verzí W3D, SOD1 + 2 + 3 Testováno na 5.00 M33-6 [url]http://rapidshare.com/files/189582956/W3Dv5.2-Inc.All.Games-lordfrikk.rar[/url] http://czshare.com/532547/4_pQ/W3Dv5.2_Inc.All.Games_lordfrikk.rar http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/51664/W3Dv5.2-Inc.All.Games-lordfrikk.rar_8.43MB.html
 5. lordfrikk

  CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##

  To sem ani nevěděl, že na PSP hry existují regulérní cheaty. Díky.
 6. lordfrikk

  Návod na NET

  Já jsem si teď nedávno kupoval wifi router, mám kabelové připojení; prostě sem zapojil z modemu kabel do zdířky WAN a pak sem dalším kabelem propojil s PC (zdířka LAN1). A už to fungovalo! :) Samozřejmě jsem pak ještě nastavil router, zabezpečení a další ptákoviny...
 7. lordfrikk

  Navod na Bookr - cteni knih na PSP - new bookr v8.0

  http://palmbookz.tk/ Klikni kousek dole na stránce na Knihy pro Palm ve formátu PalmDOC. Login: ebookz Heslo: n2ptsd75f98ej Knihy jsou ve formátu *.pdb, stačí si stáhnout PSPad, v něm to otevřeš a dáš Uložit jako a formát *.txt. Stačí si zadat do Googlu "ebooks", "palm books" a budeš mít dalších několik webů.
 8. lordfrikk

  CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##

  Dobře. Zkoušel jsi to opravdu? Mám pocit, že rozdíl je jenom v seriovém čísle, ale cheat by i přesto měl fungovat. Pokud ne, tak si cheat můžež vyrobit v FreeCheat sám. Peníze jsou to nejjednodušší, co může být. Nevím jestli s tím máš zkušenosti, jde o to v menu vybrat Search, napsat tam u Value kolik máš teď, dáš Start!... Pak částku ve hře změníš (třeba si něco koupíš nebo vyhraješ závod), pak jdeš znova do Search a tam napíšeš tu novou hodnotu. Na konci každého hledání ti to napíše, kolik hodnot v paměťi to našlo. Tohle budeš opakovat tak dlouho, dokud ti nezbyde co nejmíň hodnot, které už nebudou ubývat (někde se najde třeba jenom jedna, někdy tři pro jednu věc... musím to zkusit ještě zúžit a pokud to nejde, tak jsou to ty tři)... Až to budeš mít a budeš si jistý, že míň výsledků už nedostaneš (u peněz se to většinou pohybuje mezi 1-3), tak stiskneš SELECT pro přidání všech výsledků (jinak vysvětlivky tlačítek máš dole), pak potvrdíš WRITE 8-bit, napíšeš si název (třeba Infinite Money) a Confirm!. A chceš mít třeba 99 999 penízků, tak si zjistíš jak se to zapíše v hexadecimální soustavě (vědecká kalkulačka ve windows, 99 999 = 1869F) a edituješ cheat, value nastavíš na tu svoji (přidáš na konec), takže to bude vypadat třeba takhle: 0x05549A85 0x000001869F ^^ hodnota v hexadecimálním zápisu ^^ adresa kde se vyskytuje hodnota Pak už si jenom cheat uložíš a dáš si ho Locknout, čímž ti peníze nebudou ubývat. Doufám, že ti to pomůže ;)
 9. lordfrikk

  Návod na DosBox

  Otevřete si soubor dosbox.conf a na konci musíte mít tohle: [autoexec] # Lines in this section will be run at startup. mount c ms0:/psp c: cd dosbox SYSOPT clock 333 cd vc vc Hlavní jsou ty poslední dva. EDIT // Jo a abych nezapomněl, aby tohle všechno fungovalo, tak složku dosbox (ve které jsou hry + vc) musíte mít umístěnou v ms0:/psp/dosbox jinak to fungovat nebude (pokud si to neupravíte samozřejmě)!
 10. lordfrikk

  CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##

  http://cwcheat.consoleworld.org/list.php?code=ULKS-46034
 11. lordfrikk

  CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##

  1. Stáhni si archiv, na který jsem uváděl odkaz. 2. Z archivu překopíruj složku FreeCheat na paměťovku (do kořenového adresáře, tj. ms0:/ 3. Pokud na paměťovce nemáš složku seplugins tak ji vytvoř, pokud ano, pokračuj dalším krokem. 4. Pokud ve složce seplugins nemáš tyto 4 soubory: vsh.txt, game.txt, game150.txt, pops.txt, tak je vytvoř. 5. Do každého z výše uvedených souborů přidej tento řádek (pro firmware 3.71 M33-4) ms0:/FreeCheat/fc_371.prx Pokud máš jakýkoli jiný firmware, pak přijde řádek v tomto tvaru: ms0:/FreeCheat/fc_3xx.prx 6. Restartuj PSP a při startu podrž R (velké tlačtko nahoře vpravo), tímto nastartuješ PSP do Recovery menu. 7. V Recovery menu jdi do sekce Plugins a tam postupně aktivuj tyto položky 4 položky související s FreeCheatem, mělo by to potom vypadat nějak takhle: fc_371.prx [VSH] (Enabled) fc_371.prx [GAME] (Enabled) fc_371.prx [POPS] (Enabled) fc_371.prx [GAME150] (Enabled) (Samozřejmě pokud máš jiný fw než 3.71 tak názvy budou fc_3xx.prx:) ) 8. Back -> Exit Po nastartovaní PSP zpět do XMB zkus stisknout tlačíko notu a mělo by se ti zobrazit menu FreeCheat. 9. (Nepovinné) Pokud chceš mít celou databázi cheatů (momentálně pro 569 her), pak jdi na tento odkaz: http://cwcheat.consoleworld.org/export.php A stáhni si databázi kliknutím na Download Cheat DB. Poté co se ti stáhne do počítače soubor cheats.db, ten umísti na paměťovku do složky ms0:/FreeCheat/Code. Ve hře pak zapneš FreeCheat, dáš položku Codes, zmáčkneš [] (čtverec), zvolíš soubor CHEAT.DB a potvrdíš. Pak už jenom aktivuješ kódy. BTW FreeCheat je portem japonského homebrew, tudíž ma prohozené kolečko a křížek! (= potvrzuje se kolečkem a ruší křížkem) Doufám, že ti to pomůže, není to tak složité, jak to vypadá ;)
 12. lordfrikk

  CwCheat NOVÝ KOMPLETNÍ NÁVOD ##AKTUALIZOVÁNO##

  S tvým problémem ti bohužel neporadím, ale můžu ti doporučit alternativu Free Cheat, který má více možností, zdá se mi přehlednější a pravidelně se aktualizuje (naposledy dnes ;) ), instalace naprosto jednoduchá a cheaty (které jsou ve formátu CWCheat) mi na 99% fungují. http://dl.qj.net/Freecheat-1.0.12.18-EN-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/25455/catid/151
 13. lordfrikk

  RemoteJoy Lite

  A zapl si v Recovery remotejoy[GAME]? Remotejoy navíc u některých her nejde, mě třeba u NFS Wanted...
 14. lordfrikk

  ostrava

  Orlová :psp:
 15. lordfrikk

  Prevod videa v linuxu

  Tohle ti možná pomůže (jinak taky google "psp xvid linux") http://tube013.org/archives/317
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu