Jump to content

Ji2

Members
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%
 1. Osobně jsem toho názoru, že při stávajících podmínkách, tržní situaci, legitimizovaném okrádání státním i soukromým sektorem, může takové nesmysly kafrat jen kovaný blbec, který se - bůh ví proč (pro svou blbost či image dobráka) - schovává pod rouškou jakýchsi uměle velebených ctností.
 2. Jaké okrádání - kdokoliv, kdo si koupil X360 tím zvýšil zisk M$ o několik desítek až set dolarů. = už samotný akt koupě bedýnky přinesl prachy M$, tabulkově posunul vpřed = k tomuto aktu mnoho lidí vedla možnost úpravy fw = pokud by neexistovala tato možnost, neexistovalo by milion+ lidí, kteří by si konzoli koupili, čímž pádem by M$ neměl takové prachy z prodeje, které tím v posledku získal Je to píčovina. Tito piráti jsou vlastně nadstandard, který zprostředkovává dodatečné zisky korporacím, nutí herní trh redukovat ceny a zavdává pseudomoralistickým chudinkám důvod chrchlat kraviny zpoza klávesnice.
 3. Nene, je to logické - odpovídá to: Patchované hry neběží na iXtreme 1.6+ Otázkou ale zůstává, proč by člověk, který by si kupoval novou konzoli chtěl hrát opatchované hry? Aby si tím zajistil z fleku další BAN? Na xbox-sky za posty s všemi těmito sw patchery banují. Já sám nepatchuji, mám 1.6 a raději si zahraju s vložením dvd activate.iso.
 4. No, to okrem 1.6+ je docela podstatné, neboť většina hráčů má novější fw a pokud si někdo bude do budoucna kupovat konzoli, určitě na ní bude chtít mít Lite-Touch, či jiný, v té době dobře zabezpečený fw. A na těchto fw řekl bych na wave 2 patchnuté hry nepůjdou.
 5. No, ma zkusenost je takova, ze Wave 3 -> Wave 2 ppf-o-matic patch mi znemoznil danou hru hrat na fw vyssim nez 1.4. A patchovani jako takove mi pokurvilo i jeden herni segment - pri hrani Overlord 2 se mi hra vzdy v jednom konkretnim miste sekla a byl nutny restart natvrdo. Vyplytval jsem nekolik dvd a problem to nevyresilo! Problem byl ten, ze jsem hral patchnutou hru - neopatchovana pak na 1.6 bezela naprosto bezproblemove.
 6. Patchnuté hry na novějších fw nefungují, je proto nutný hru znovu vypálit neopatchovanou.
 7. Ji2

  Wave 5

  Pice. To bude nutne nainstalovat separatne system update (k livu se nepripojime).
 8. Kompromis - skrin do loznice za to, ze pritelkyne ke spolecnym radovankam sezve kamaradku. A na Xbox bych se vysral! :P
 9. Silne pochybuji, ze to funguje - na afterdawn foru to nikomu neslo, je to jen hudebni video s Rick Astley, tzv. rickroll.
 10. Rekl bych, ze vas ceka Rick Astley. ;)
 11. Jj, předpokladem pro tohle je být NĚKDY připojen na Live (o tom, zda-li ke sběru uživatelských logů ve velké míře začalo docházet až s uvolněním posledního online updatu si netroufám spekulovat, nevím, možný to je). Pokud nemáš gamertag a updatuješ pouze offline, všechno by mělo být ok. Ale další, trošku absurdnější otázka se nabízí taky - proč by MS nemohl vyvinout jednoduchou sw utilitku, která by byla implementovaná v rámci wave sektorů na každém DVD s hrou a která by byla určena k identifikaci CFW a zajištění následného procesu banu Live + přerušení instalace na HDD, či v budoucnu schopna ještě něčeho peprnějšího. :) No, já pevně doufám, že alespoň to s tím HDD se podaří nějak obejít. :)
 12. Nevim, k jakemu procesu dochazi v rovine systemove, ale proc by, soucasne s nadchazejicim updatem dashboardu nemohlo v ramci celeho procesu, ktery probiha offline, s hernim dvd v mechanice, dojit k zamezeni funkce instalace na HDD + banu na Live, kdyz je mozne timto krokem softwarově poupravit dashboard jako takovy? Zkrátka, pokud se teď hrstka přeživších ukrývá offline, avšak na blacklistu MS už dávno figuruje, tak tito můžou výhledově počítat s tím, že stejně vyjde hra, jejíž součástí bude update, který v sobě ponese ID konzolí, což zaručí ban offline cestou.
 13. Na xbox-scene jsem objevil zajimavou spekulaci (nevim, zda-li zde neco podobneho nebylo jiz diskutovano). Pokud byl kdokoliv, kdo se kdykoliv pripojil na sluzbu XLive, zaznamenan/podchycen jakozto "nepatricny" uzivatel, vyhledove by jej ban stejne neminul, nebot jeho console ID se stane soucasti update slozky sirene offline na discich s hrama. Hra, resp. informace v ni obsazena, by pak jen vyslala impuls do dashboardu a Xbox by pote ztratil funkci instalace na disk + pripojeni ke sluzbe Live.
 14. Zdravim, hraje zde nekdo GoW2 na HDTV v 1080p upscaled (hra bezi nativne pod 720p) pres ofiko MS HDMI kablik? Pripada mi, ze se to misty nerestne trha (nizke FPS), a to nejenom pri pruchodech checkpointy, ale celkove, uz od samotne training mission. Je patrne i rozmazavani uvnitr zamerovaciho kurzoru pri pohybu. Prijde mi, ze na stare CRT to bezelo daleko plynuleji, ale mozna se mylim.
 15. Dante, koukni na videa na youtube, abys mel pribliznou predstavu. Je to opravdu jednoduche a cim vic dany level budes opakovat, tim snazsi ti to celkove prijde.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy