Přejít na obsah

Saddako

Members
 • Příspěvků

  247
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli Saddako

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Město
  Praha
 1. XONE Ostatní KINECT pro XBOX

  Ahoj. Mám o kinekt zájem. Poslal jsem ti PM edit @Martinoslav: Upozorneni na zaslanou PM se povazuje za spam -> viz. pravidla fora.
 2. Xbox One X

  Tak musím uznat, že u některých her jsem u XOX ani netušil, že neobsahují 4k obsah. Taková Forza Horizon 3 na 55" 4k vypadá úchvatně i bez 4k textur. Řekl bych také, že se hry načítají rychleji a ovladač je do ruky příjemnější. Teď ještě chci sehnat stojánek a alespoň jeden film s UHD obsahem abych si mohl vyzkoušet i přehrávač
 3. Xbox One X

  Já to vidím v infu televize (i+)
 4. Xbox One X

  Problém jsem měl pouze s tím, že mi konzole tvrdila, že některé módy jsou nedostupné a že mi nebude fungovat HDR. Dal jsem tedy HDMI do jiného vstupu (HDMI2) a nyní mi to ukazuje, že je všechno OK. Když se podívám na info v menu nebo ve hře, tak mi to ukazuje, že to běží v 3840x2160p. O té FH3 jsem to také četl. Hra se mi při spuštění přepne do HDR, ale když kontroluji asset, tak je tam napsáno x1xe:false takže tedy běží jen v upscaled módu a zapne si HDR. U AC:O je napsáno x1xe:true taže to asi ve 4k HDR běží nativně (i když má hra jen 43GB?). Teď instaluji z placky Forza7 a tam mi to hned u instalace napsalo, že se musí stáhnout patch o velikosti cca 69GB.
 5. Xbox One X

  Nezapínal jsem nikde nic. Jen jsem hru přesunul z původního XO (kde jsem neměl nastaveno stahování 4k obsahu) a spustil. Během startu hry to na televizi zapne HDR a hra asi běží ve 4k (nevím však zda nativním nebo upscalled).
 6. Xbox One X

  Ježíšek přinesl nový XBox One X Chvilku trvalo než se mi povedlo propojit XOX se Sony Bravia tak aby všechny fajfky byly zelené (chtělo to jiný HDMI vstup než jsem používal s XO). Hledal jsem kde stáhnu 4k obsah pro stávající hry a nijak nikde nic... Forza Horizon 3 co jsem měl a hrál na XO jsem překopíroval do XOX a nic nestahovala ani nenabízela a běží ve 4k HDR. AC:Origin nainstalovaný z placky stáhl z internetu pouze ~3.1GB a vypadá taky na 4k HDR. Je to normální? Všude jsem četl, že 4k obsah do her je dalších více jak 40GB.
 7. Výměna konzole s aktivovaným sdílením

  OK. Diky. Vyzkouseno a funkcni
 8. Mám s kamarádem sdílený účet. Teď prodávám konzoli protože jsem dostal novou a chtěl bych abych mohl hrát jeho hry na své konzoli a na té staré aby se to deaktivovalo. Starou konzoli jsem vymazal (něco jako factory reset) a teď bych potřeboval aktivovat kamarádův účet na té nové konzoli. Stačí když tuto novou konzoli opět označí jako "domácí konzoli"?
 9. Poradí mi někdo nějaký levný gamepad, který by šel propojit (kabel nebo BT) s Androd Box nebo Android TV? Potřebuji aby byl kompatibilní s aplikací ePSXe.
 10. 4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Tak žádný zázrak to není, ale bál jsem se, že to bude horší Super je ale, že do TV jde nahrát KODI a bez problému napojit na NAS, kde to zvládne přehrávat 4k film o velikosti cca 5OGB XBox jsem ještě nevyzkoušel (ostatně mám pouze klasický One), ale třeba hry z iPhone přes AppleTV vypadají na televizi skvostně. Přivádí mě to k jedné otázce. Na internetu lze dohledat, že AndroidTV umožňuje spuštění emulátoru PSX (PS2?) a hraní těchto her. Jak to funguje v praxi? Mám ještě od číňanů externí Androidí krabičku a chtěl bych si to vyzkoušet. To, že bych si na televizi mohl spustit klasický Silent Hill (2) nebo Gran Turismo (2) by bylo geniální.
 11. 4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Tak mám tu 55XE8596 a je to pecka
 12. 4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Co můžu soudit z vlastní zkušenosti je otřesný obraz Samsungu (přesaturované barvy) tak mizernou spolehlivost (alespoň podle lidí kolem, kteří si různé Samsung TV pořídili). Nemyslím si, že je Sony nějaký zázrak, ale po stránce obrazu mu stále ještě důvěřuji.
 13. 4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Ono 55XE8096 a 55XE8596 je rozdíl 6 tisíc... Tu 55XE8096 můžu mít za 20.000
 14. 4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Nemáte náhodou někdo SONY KD55XE8096? Je teď za 20k a vypadá celkem slušně. Zajímalo by mě jak se chová jako "herní zobrazovadlo", ale i jako přehrávač DVB a starších měně kvalitních avi.
 15. BD emulator + 4K prehravac

  Když jsem to zkoušel naposledy a nefungovalo to, tak jsem se nakrknul a koupil si BD přehrávač. Pak už jsem to nezkoušel.
×