Jump to content

Saddako

Members
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About Saddako

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mám platné předplatné pro XBox Live, mám přidanou funkční kreditní kartu a mám dokonce i peníze v kreditu. Hry pro Xbox One lze normálně kupovat. V rámci GwG můžu alokovat a stáhnout hry pro Xbox One, ale při pokusu o zakoupení (resp. získání) hry zpětně kompatibilní se ukáže nic neříkající hláška: Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Ten problém mám už asi s posledními 3-4 hrami pro Xbox 360.
 2. Koupim digitalni verzi Forza Horizon 4 za 500Kc
 3. Nemá někdo na prodej adapter pro připojení kinectu k XBox One X?
 4. Tak nakonec odnesl XO na Karlák kde je nějaký servis. Po čtrnásti dnech mu řekli, že se jedná o chybu základní desky a její výměna bude stát 3k. Když se zeptal kdy si může konzoli vyzvednout, že si to tedy nějak pořeší se údajně tvářili jak trubky, že to chce vrátit (zřejmě servis čekal, že jim to nechá na náhradní díly).
 5. Víc RPG to sice je, ale je otázkou zda by AC mělo být víc RPG a nebo zda by mělo být víc stealth.
 6. Tak jaké jsou vaše názory a zkušenosti s nejnovějším Assassinem? Po grafické stránce to sice vypadá hezky, ale přijde mi, že už je ta hra o něčem jiném Narazil jsem na plno bugů (drop pod texturou, mobové pod texturou) a stejně tak mi moc nesedí herní model. Asi bych spíš uvítal další datadisk pro Origin (s jeho modelem) než tohle.
 7. Známému se podařilo (zřejmě) bricknout XO. Údajně se mu nějak povedlo vypnout konzoli během update. Nyní při zapnutí konzole udělá startovací zvuk, na chvilku se rozsvítí tlačítko a pak se vypne. Kontrolka na napaječi se přepne do bílé a pak se vrátí na oranžovou. Na televizi přes HDMI nic vidět není. Postup popsaný na stránkách M$ s USB a kombinací BIND + EJECT nefunguje (kontrolka na USB disku se ani nerozsvítí). Konzole již není v záruce. Setkal jste se s tím někdo? Nějaká rada? Díky
 8. Při spuštění se tě hra zeptá na profil, kterým hru hraješ. Nejde vypnout ukládání.
 9. Na USB nejde (alespoň ne nějak normálně). Na cloud se ukládá automaticky.
 10. Chtěl bych si znovu zahrát AC:Unity, ale zároveň se mi nechce mazat stávající save. Asi by to šlo založením nového profilu (jméno, adresa, …) ale to mi přijde dost úchylné. Existuje nějaká jiná možnost?
 11. Saddako

  Xbox One X

  Problémy byly spíš s tou Scorpio edicí. Je možné, že byla dělaná trošku jinak a nebo se opravdu jednalo o nějaké první kusy.
 12. Pokud si koupím Pharao's Curse, tak přejdu ze zón pro level 1-40 rovnou do zón 45-55 bez problémů? Není nějaká podmínka absolvovat questy nebo něco podobného v zónách 40-45 před otevřením questů do Pharao's Curse? Season Pass (resp. věci a aktualizace v něm získané) mi zůstanou i po skončení sezony? Nevím jak přesně Season Pass funguje. Funguje to jako Gold (tedy pouze v rámci nějakého časového období kdy něco platím) a nebo mi DLC a bonusy zůstanou navždy i když skončí sezona a nebudu mít ani zaplacený Gold?
 13. Jak je to s nakupem datadisku pro AC:O? Musim si koupit oba datadisky a nebo nakupem Faraonova prokleti (nebo jak se to jmenuje) ziskam i DLC Hidden Ones? Sent from my iPhone using Tapatalk
 14. Jakým stylem se nahrává 30+ video z her pomocí XOX? Připojil jsem externí USB3 disk naformátovaný na NTFS, označil jej ve storage jako disk pro capture, nastavil jsem 4K SDR, vybral ten externí disk a stejně se mi nahrává jen 30 sekund na interní disk
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy