Jump to content

Saddako

Members
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

About Saddako

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prodám za 6.000Kč Xbox One X ve výborném stavu včetně kabeláže, ovladače a krabice. Osobní předání v Praze
 2. Nechcete někdo Xbox Series X od CZC? Má mi jej doručit DPD, ale já už jeden mám. //Objednávka stornována a nabídka už neplatí. Lock
 3. Účet mám český a cca 3-4 roky starý. Po změně UI v Xboxu se chyba odstranila a hry již alokovat lze.
 4. Tak potvrzuji. Doopravdy to funguje a to co jsem postoval je matoucí zpráva. Peníze se začnou strhávat až po ukončení stávajícího (upgradovaného) předplatného. Díky
 5. Mám jen na rok. No uvidíme... Dělal jsi upgrade na Ultimate a nebo jen obyčejný GP?
 6. Takhle to vypadá že zaplatím měsíc a další měsíce si strhnou z účtu 339Kč. Není potřeba to upgradovat na obyčejný GP? Dělal to teď někdo a může potvrdit jak to doopravdy funguje a jaký má být postup?
 7. K tomu triku... Mám Gold a chtěl bych upgradovat za 26Kč na rok. Nabízí mi to ale pouze upgrade na Ultimate GP za 26Kč pro první měsíc a další měsíce za 330Kč... V čem je háček? ?
 8. Mám platné předplatné pro XBox Live, mám přidanou funkční kreditní kartu a mám dokonce i peníze v kreditu. Hry pro Xbox One lze normálně kupovat. V rámci GwG můžu alokovat a stáhnout hry pro Xbox One, ale při pokusu o zakoupení (resp. získání) hry zpětně kompatibilní se ukáže nic neříkající hláška: Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Ten problém mám už asi s posledními 3-4 hrami pro Xbox 360.
 9. Koupim digitalni verzi Forza Horizon 4 za 500Kc
 10. Nemá někdo na prodej adapter pro připojení kinectu k XBox One X?
 11. Tak nakonec odnesl XO na Karlák kde je nějaký servis. Po čtrnásti dnech mu řekli, že se jedná o chybu základní desky a její výměna bude stát 3k. Když se zeptal kdy si může konzoli vyzvednout, že si to tedy nějak pořeší se údajně tvářili jak trubky, že to chce vrátit (zřejmě servis čekal, že jim to nechá na náhradní díly).
 12. Víc RPG to sice je, ale je otázkou zda by AC mělo být víc RPG a nebo zda by mělo být víc stealth.
 13. Tak jaké jsou vaše názory a zkušenosti s nejnovějším Assassinem? Po grafické stránce to sice vypadá hezky, ale přijde mi, že už je ta hra o něčem jiném Narazil jsem na plno bugů (drop pod texturou, mobové pod texturou) a stejně tak mi moc nesedí herní model. Asi bych spíš uvítal další datadisk pro Origin (s jeho modelem) než tohle.
 14. Známému se podařilo (zřejmě) bricknout XO. Údajně se mu nějak povedlo vypnout konzoli během update. Nyní při zapnutí konzole udělá startovací zvuk, na chvilku se rozsvítí tlačítko a pak se vypne. Kontrolka na napaječi se přepne do bílé a pak se vrátí na oranžovou. Na televizi přes HDMI nic vidět není. Postup popsaný na stránkách M$ s USB a kombinací BIND + EJECT nefunguje (kontrolka na USB disku se ani nerozsvítí). Konzole již není v záruce. Setkal jste se s tím někdo? Nějaká rada? Díky
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy