Jump to content

neo69neo69

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Fakt nikdo neví nějakého spolehlivého prodejce Sky3DS+. Celý den hledám na googlu a nic. Možnost platby skrze paypal vůbec nikdo.
 2. Opravdu nikdo neví kde koupit Sky3DS+
 3. Teď jsem narazil na PS VITU 3G od německého Vodafonu za 149,90 eur, objednání něco jako s předplacenkou bez tarifu. německy moc neumím tak nevím jestli je v tom nějaký háček s tou předplacenou kartou? Co myslíte? https://shop.vodafone.de/Shop/datenprodukt/sony-playstation-vita-3g-wifi-websession/
 4. zkoušel jsem 4GB, disk 160gb všechno OK, ale 32GB Adata http://www.alza.cz/a-data-32gb-myflash-c003-cerveny-d186193.htm prostě nejde, cokoliv jsem na ni dal tak poté jsou data pryč. V PC jde normálně.
 5. Chtěl bych objednat nějakou 32gb flashku mám jednu doma ale tu mu xko nebralo (adata), je nějaká která určo jde?
 6. Díky Xmodovi za perfektní servis a ochotu. Teď už to bude ok.
 7. je mi divný, že to dělá různě dragon dogma se kouske prostě různě při hraní, max payne neprojde přes intro. ale gow3 normálně jede. Ještě mě napadlo nikdy jsem předtím nepoužíval hdmi tak jelikož mam novou tv tak jede přes to, nemůže mít zapojení vliv, asi blbost.
 8. jestli mohu vědět jak to opravil? asi požádám xmoda o případnou kontrolu, již nevím co s tím :-((
 9. Mám čerstvý RGH na xbox fat a hry se vždy začnou sekat, max payne nepřejde ani přes intro, dragons dogma náhodně se sekne a je nutno restart na tvrdo. Zkoušel jsem iso2god, image browser, ext. hdd, interní, různé profily. Zvláštní že starší hry jako GOW3 jede v poho. Je tam poslední fsd. Nepomohlo by zkusit tam hodit poslední dash launch 3.0?
 10. Nekupoval jste teď někdo slimko s lite-on mechanikou nějaký eshop kde jej budou určitě mít. Starý xko mi odešlo rád bych nový, čekal jsem na flash, ale nerad bych teď koupil s hitachi mechanikou. Dík
 11. Takže teoreticky by tady ty hitachi mechaniky ještě nemusely být a na prodejnách budou ještě lite-on?
 12. Jde ještě někde koupit XBOX 360 slim s lite-on mechanikou? Nějaký tip?
 13. Shanim někoho na flash v Praze nebo Plzni - pouze osobně. (kanalizator chce již pouze poštou) Díky
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy