Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jesusek

Members
  • Příspěvků

    30
  • Registrace

  • Poslední návštěva

jesusek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Popularita

  1. Gran Turismo, Motorstorm:AE, CMR 2005, Juiced 2, F1 2009, Toca RaceDriver 2, FlatOut
  2. jesusek

    FIFA 11 - Spuštění z DVD

    Dík. Mám DVD, jen mě to trochu zmátlo. :D
  3. Dík za odpověď. Jestli to tak je, budu muset pořešit nový chladič. :)
  4. Zdravím. Mám v PC grafiku MSI N460GTX Hawx Talon Attack a počítač je dost hlučný. Hlavně když hraju hry, tak to hučí jak vysavač. Na webech je psáno, že chlazení je velmi tiché a i hodně lidí tam píše, že grafika neni vůbec slyšet. Myslel jsem, že hlučnost je grafikou, tak nevím. Dál tam mám core i7 se sériovým chladičem. Tak mě napadlo jestli právě on nezpůsobuje tu hlučnost. Má někdo zkušenost s i7čkou nebo popřípadě s tou nvidií?
  5. Zdravím. Má tady někdo originálku fify 11 na pc? Mě hra nejde spouštět bez DVD. Má to tak být nebo je to nějaká chyba?
  6. Dobrá takže LED je asi lepší. Ale mě by spíše zajímalo, jestli jste někdo zaznamenali nějaké změny v pohybu obrazu. Jak jsem psal s tou TV. Prostě jestli je tam nějaký rozdíl oproti LCD kromě těch barev, ostrosti a podsvícení.
  7. Zdravím. Chci si pořídit nový monitor a rozhoduju se mezi těmito monitory: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007X23B000PGB nebo http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=82837&utm_campaign=cenik_2011-01-11&utm_medium=cenik&utm_source=ceniky Je lepší LED nebo LCD? Nevím jaký je v tom rozdíl, ale LED má údajně kvalitnější podsvícení. Doma máme LED TV od Samsungu, ale obraz je někdy (většinou v HD) hrozně nepřirozený. Jakoby zpomalený. Někomu se to líbí, ale mě je z toho přímo zle :D. Tak bych se chtěl zeptat jestli mají tenhle efekt i monitory. Hlavně při hraní nebo sledování filmu. Má někdo zkušenost z těmahle monitorama? Nebo je lepší klasický LCD monitor? Popř. můžete navrhnout i jinou variantu. Dík.
  8. Zdravím. Odehrál jsem asi 2 kapitoly Bulletstormu a nastal problém. Mám 4:3 monitor a rozlišení se mi samo změnilo na širokoúhlé. Na obrazovce je tedy dole i nahoře černý pruh, ikdyž je rozlišení nastavené na 1280x1024. Hra, resp. engine, prý nepodporuje 4:3 monitory (stejně je to tuším i u AC2, kde jsem měl stejný problém). Netuší někdo, jak tohle fixnout?
  9. K čemu by mi bylo stahovat savy? Když to chci načíst ze savu, tak se to prostě spustí od začátku. Zkoušel jsem je i smazat a hrát to od znovu, ale dělá to furt to samé.
  10. Stáhni si Update 2 s crackem od Skidrow.
  11. Zdravím. Nainstalovat jsem Crysis a po dlouhém pátrání, jak to rozjed, se mi to nakonec povedlo. Na druhý den mi to zase vyhodilo chybu (program přestal pracovat), tak sem to přeinstaloval a už by to mělo jít bez problému. Jenomže, když teď chci načíst pozici, hra se spustí od začátku. Neví někdo co s tím?
  12. Jenom tak pro informaci. Neví někdo čím by mohlo být způsobeno hodně pomalé vykreslování (načítání) textur ve hrách? Dost se mi to stává. Nejhorší to bylo u AC 2, kde jsem šel po ulici kolem domů a ty měnili svoje textury snad při každém kroku, který jsem udělal. Je to zvláštní. Vykresluje se to stejně i když dám všechno grafické nastavení na minimum. Jinak mám dost silný stroj a hra jede plynule i s nejvyšším nastavením. Dost to dělalo taky u BF BC 2. Zkoušel jsem nejnovější ovladače, DX. Taky jsem kontroloval teploty, ale to je vše OK. Nemohlo by to být harddiskem? Je to SATA 6gb/s (http://www.alza.cz/western-digital-caviar-black-1tb-64mb-cache-d154572.htm), ale nějak moc rychlý mi nepřijde a je dost hlučný, když pracuje. Neví někdo jak to vyřešit?
  13. Koupil jsem origo za 215 :). Slušná cena. Jak píše kane, každý nemá na to si všechny hry kupovat (když studuje). Navíc kdyby vydavatelé na PC nesrali a nevymlouvali se na pirátství, tak by mohli vydělávat daleko víc. Na PC se prodává skoro tak dobře jako na konzole, když si k tomu vezmeš ještě třeba steam. Hold chcou ať si všeci koupíme konzoli a oni se nemusí s PC verzema drbat. Ale je tu ještě dost vývojářů co tohle nepraktikují :). Jinak crackem to nebylo, zkoušel jsem jich víc. Reinstal jsem taky zkoušel asi dvakrát. Projel jsem hodně fór, ale nikde jsem stejný problém nenašel. Nevím proč to nešlo. Asi mám zvláštní PC :D. Koupě nelituju, je to naprosto parádní hra se skvělým příběhem. Dost mě sere, že DS 2 nebude mít českou lokalizaci. U jedničky byla výborná a dost to podporovalo děj. dubai: Vidím, že toho víš opravdu hodně o penězích :). Jinak příště si přečti na co je téma zaměřené. Na tvoje názory není nikdo zvědavý.
  14. Čau. Hraju manažerský režim, už druhou sezónu. V první jsem postoupil do Poháru mistrů, kde jsem teď odehrál všechny zápasy ve skupině. Měl jsem postoupit, ale hra to nějak špatně vyhodnotila a nepostoupil jsem. Zápasy nejdou dále v pavouku, ale jsou napsané pořád v prvním kole (zápasy skupin) a jsou tam zápasy skoro všech týmů ze skupin i ty, které byly třeba poslední. Mi se snížilo renomé a napsalo mi to, že jsem nesplnil cíle. Byl jsem dost překvapený, takže když budu hrát další sezónu, chtěl bych se toho vyvarovat. Nevíte co s tím. Hru jsem patchoval hned po instalaci (patch 1.01 tuším).
  15. jesusek

    Dead Space 2

    Stahovatelný obsah na PC nebude.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu