Jump to content

stevens129

Members
 • Content Count

  1051
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About stevens129

 • Rank
  Junior Moderator

Informace

 • Home
  Ostrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skvělé hodinky s Android Wear. Slušná baterie, přítomnost GPS, měnitelné řemínky. Navíc ta cena je taky atraktivní. Co se týče řemínků, tak v ČR bohužel nic moc no, ale to zase napraví Amazon nebo Ebay - doporučuji ti tady koupit i screen protector, pokud jej plánuješ. ---- Na magazín plánujeme v blízké době nějaké změny, přičemž zřejmě zde přidáme i sekci "Vaše hodinky", tak bych byl rád, kdyby ses potom s námi podělil o tu svoji krásu :)
 2. Díky moc chlapi! Celou tu dobu na magazínu bez přestávky makáme a vypadá to, že lidi ty články už celkem opravdu baví :) ..... Plánuješ Smartwatch od Sony?
 3. Čau chlapi, s kamarádem jsme si "pro zábavu" udělali takový mag. Pravidelně(každodenně) tam najdete novinky ze světa tzv. Chytrých hodinek. Web má čistý design, nic přeplácaného. http://chytrehodinky.net Budeme rádi za jakýkoliv feedback, případně lajkněte i naši FB stránku - Chytréhodinky.net - Smartwatches Magazín [h=2][/h][h=2][/h] Díky!
 4. ............
 5. Yep, ale stejně nic nevyřešil :D Jen to poukazuje na tu absurditu :D Já bych doporučil vypsat si papírek s plusy a mínusy, ale tak já bych stejně určitě bral PS4! :party:
 6. Chci znovu koupit PSV, tak už pokukuji :D Ale tak ono je to fakt dost velká cena :D Za to už mám použité PSV :D
 7. To bude taky tím, že PS2 je totálně dead!! :)
 8. Já jsem asi trochu jeb*uty, ale me to prijde, ze to hraje stejne, jako moje sluchadla za 3k :D
 9. Sice píši později, ale je to v pořádku. Já mám na Earpods napsáno ...in China.... a mám je přímo k iPhone 5.
 10. spenat: No ono ty rozdily jsou videt dost a budou videt hlavne casem, az se ten vykon trochu v tech hrach vyuzije :) Samozrejme je to jako iPhone a Galaxy S4. Galaxy je nacpaná silným HW, ale je jí to k pi*i, když na to není pořádně optimalizovaný Shitdroid a prostě iPhone 5 jede lépe i s horším HW, takže nějak tak i u těch konzolí - Je to o optimalizaci. Jinak já jsem tak porovnával a Forza Horizon je super, ale jinak se mi více líbí GT, protože mi to příjde, že je to trochu reálnější a taky si k PS3/PS4 připojím svůj G27 se 3mi pedály a H-shifterem !!!! Jinak to pak není reálné závodění... Samozřejmě GT má u aut strašné zvuky, to jo..
 11. PS4 je prostě lepší a to každý nezaujatý člověk potvrdí. Měl jsem i PS3 i Xbox360 a oboje mělo svoje, ale tady je prostě vítěz PS4 a neuzná to jen fanboy..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy