Jump to content

Johnnik

Members
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About Johnnik

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • ICQ
  214138134
 • Skype™
  johnny.dv

Herní účty

 • PlayStation Network
  Johnnik13
 1. Ahoj můžu se zeptat zda někdo řešil podobný problém jako mám já? Z domácí sítě se na PS4 přes Z3 připojím a vše funguje jak má, ale připojil jsem se na WiFi v práci zkoušel jsem remote play a připojil jsem se na úplně cizí PS4 vše bylo ruskou azbukou a jakmile dotyčný zjistil že jsem připojený ihned si PS4 vypnul. Nevíte jak je možné že se to stalo? Díky za radu.
 2. Herní ID: Johnnik13 Hry: Dying light, Knack, Minecraft, Disney infinity 2.0, Lego hobbit, Warframe a War Thunder, GTA Online
 3. Já jsem co se týče playstationu vůbec naprostý začátečník, takže vůbec nevím co na E3 bylo :-D Jen mně toto zaujalo. Stávající menu je podle mně takové zjednodušené než právě to "omezené" obchodní menu... :-)
 4. Když udělám tu inicializaci nesmaže mi to náhodou data na disku? To se radši obejdu bez te hry :-D
 5. Ahoj, chtěl jsem si dnes stáhnout hru Blacklight: Retributioin, ale mám problém stahují se mi jakoby dva balíčky jeden má cca 8GB a druhý update file má asi 2,5GB, a ten menší se mi nechce stáhnout a napíše mi chybu CE-36244-9, ten větší se mi stáhne, ale když jej chci spustit stejně potřebuje těch 2,5GB který nejdou stáhnout. Nevíte jak můžu postupovat? Už jsem to zkoušel vymazat vypnout PS a znovu stáhnout, ale pořád stejné...
 6. Ajo ajo... No že to v těch obchodech je takové hezčí to rozhrání :)
 7. Zdravím, mám jenom takovou otázku ze zajímavosti. Včera jsem se procházel po elektrech a všiml jsem si že na vystavených PS4 mají nějaký snad jiný systém je to možné? Mají tam úplně jiné menu. Docela povedené. Je to možné? Je to upravená nějaká ukázková verze pro obchody?
 8. Tak vše se vyřešilo v tom Safe modu... Díky za radu
 9. Doma vyzkouším a pak dam vedet
 10. já k tomu nemam ZadnE udaJe a neZnam anI Majitele prave
 11. <p> musi­ se to formatOvat pres Linux?A jak probíhá instalace? To uz je pres PS?
 12. Podařilo se mi teda udělat nějaké vymazáni dat, ale to stejně neresilo ten problém s tim účtem. Ten tam pořád zůstává... Nevim jak bych se mohl dostat k jeho kontaktu, bez toho to asi jinak nevyresim co?
 13. Právě že jak při pokusu smazat účet nebo tovarni nastavení, tak mne to napíše co jsem psal..
 14. No to by asi bylo nejlepší, ale já jsem už třetí majitel ps4 :-D
 15. No já tam mám právě nastavený už svůj účet, taky jako primární. A když chci vymazat ten co tam je, tak mi to napíše že je nastavený jako jeho hlavní PS4 a ptá se mně jestli to chci deaktivovat, když dám že ano, tak mi to napíše že to nelze, že se musím na ten účet přihlásit pomocí PSN a tam to deaktivovat ručně. Proto nejde nahrát tovární nastavení a nic jiného... :-/ Já vím, že asi o nic nejde, ale chtěl bych to mít čisté.... :-( Je ještě nějaká možnost?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy