Přejít na obsah

Rendis

Members
 • Příspěvků

  309
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

1 Sledující

O uživateli Rendis

 • Hodnost
  Sponzor

Kontakt

 • ICQ
  232011797

Informace

 • Město
  Teplice
 1. Nenaběhne freestyle

  Freestyle je uložen kde? Interní HDD?
 2. Nenaběhne freestyle

  Ano, stává se to a v tvém případě to tak asi bude. Problém je to, že komponenta má NAND paměť a úložiště v jednom. Závěr je pak takový, že se musí verze s interní pamětí 4GB předělat na verzi bez interní paměti. Máš někde na HDD či USB flash disku soubor launch.ini? Pak se dá zkusit vypnout část úložiště, někdy to pomůže.
 3. Nenaběhne freestyle

  Pokud nedošlo k žádné softwarové změně, zkontrolovat úložiště (HDD, USB flash disk, interní paměť). Soubor launch.ini k Dash Launch máš fyzicky na úložišti nebo v NAND?
 4. Xbox RGH

  Vzhledem k tomu, že se ptáš i po tom, kolik materiálu je k tomu k dispozici, je určitě jediné vhodné řešení přenechat provedení někomu jinému. Odpověď na dotaz: přejdi do kategorie bazar, kde si od někoho vybereš nabídku provedení a pak už se s ním jen domluvíš.
 5. xbox 360+kinect

  Doporučuji provést aktualizaci přes USB flash disk. https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/console/system-updates-info
 6. zapojeni kinectu k fleslemu xboxu 360

  Špatně si neudělal nic, došlo k aktualizaci firmwaru v mechanice kvůli podpoře her ve formátu XGD3. Pro obnovu čtení vypálených záloh je potřeba mechaniku znovu flashnout. Po opětovném flashnutí mechaniky pak případně znovu vypálit hry, kterých se aktualizace týkala (původní už fungovat nemusí). Všechny tyto informace lze dohledat, řešilo se to tu několikrát.
 7. zapojeni kinectu k fleslemu xboxu 360

  Flash mechaniky nic nemění, pouze přidává mechanice možnost číst vypálené zálohy her. Aktualizace se provádí standardně - přes LIVE či USB disk. Více informací je případně na stránkách výrobce: https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/console/system-updates-info
 8. Unrecognized disc

  Problém je ve čtení - špatná optika v mechanice nebo poškozené médium s hrou. O jakou se jedná hru a jakou máš mechaniku v konzoli?
 9. Servis Xbox 360, flash mechaniky, RGH

  REFRESH TOPIC
 10. XBOX 360 výměna mechaniky

  PCB mechaniky skutečně neobsahuje žádné BGA. Pokud v původní mechanice odešla optika, jsou dvě možnosti řešení bez přehrávání DVD Key: z nové mechaniky vyjmout optiku a dát do původní mechaniky z původní mechaniky vyjmout PCB a dát do nové Osobně bych doporučil druhou možnost.
 11. Samsung mechanika TS-H943A ja FW aby slo GTA 5

  Pro mechaniky Samsung v3.0 není, protože AP2.5 sektor ignorují. Poslední a aktuální CFW je stále LT v2.01. LTU je záležitost Slim a E (Reface Edition) mechanik Lite-On a Hitachi.
 12. Servis Xbox 360, flash mechaniky, RGH

  REFRESH TOPIC
 13. Servis Xbox 360, flash mechaniky, RGH

  REFRESH TOPIC
 14. Servis Xbox 360, flash mechaniky, RGH

  REFRESH TOPIC
 15. Servis Xbox 360, flash mechaniky, RGH

  Ahoj Filipe, stačí aktualizovat kernel (Dashboard), návody jsou případně k dohledání zde na fóru.
×