Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Rendis

Members
 • Příspěvků

  316
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

2 Sledující

O uživateli Rendis

 • Hodnost
  Sponzor

Kontakt

 • ICQ
  232011797

Informace

 • Město
  Teplice

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Víc informací je např. zde: http://psx-scene.com/forums/content/use-your-dualshock-4-dualshock-3-controllers-ps2-4379/ Není to pohodlné jako Cronus, ale je to řešení.
 2. DS3: https://github.com/xerpi/libds3ps2 DS4: https://github.com/xerpi/libds4ps2
 3. Rendis

  X360 JTAG/RGH max Harddisk

  Horizon
 4. Rendis

  X360 JTAG/RGH max Harddisk

  1. 2TB 2. Ano
 5. Rendis

  Freestyle 3

  Odkaz opraven.
 6. Rendis

  Freestyle 3

  Mrkni ještě jednou pořádně: Aurora nebo F3 je Dashboard, není ke spuštění obsahu nutný (lze spustit klidně v původním NXE Dashboardu), je však uživatelsky přizpůsobený možnostem konzolí úpravou RGH.
 7. Rendis

  Instalace RGH a Flash

  Ten určitý dinosaur ti popisoval situace RGH2 v jeho počátcích a kombinaci špatného provedení :-D Teď máš v konzoli RGH1.2, který je novější a z RGH2 vychází.
 8. Rendis

  Nenaběhne freestyle

  Freestyle je uložen kde? Interní HDD?
 9. Rendis

  Nenaběhne freestyle

  Ano, stává se to a v tvém případě to tak asi bude. Problém je to, že komponenta má NAND paměť a úložiště v jednom. Závěr je pak takový, že se musí verze s interní pamětí 4GB předělat na verzi bez interní paměti. Máš někde na HDD či USB flash disku soubor launch.ini? Pak se dá zkusit vypnout část úložiště, někdy to pomůže.
 10. Rendis

  Nenaběhne freestyle

  Pokud nedošlo k žádné softwarové změně, zkontrolovat úložiště (HDD, USB flash disk, interní paměť). Soubor launch.ini k Dash Launch máš fyzicky na úložišti nebo v NAND?
 11. Rendis

  Xbox RGH

  Vzhledem k tomu, že se ptáš i po tom, kolik materiálu je k tomu k dispozici, je určitě jediné vhodné řešení přenechat provedení někomu jinému. Odpověď na dotaz: přejdi do kategorie bazar, kde si od někoho vybereš nabídku provedení a pak už se s ním jen domluvíš.
 12. Rendis

  xbox 360+kinect

  Doporučuji provést aktualizaci přes USB flash disk. https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/console/system-updates-info
 13. Rendis

  zapojeni kinectu k fleslemu xboxu 360

  Špatně si neudělal nic, došlo k aktualizaci firmwaru v mechanice kvůli podpoře her ve formátu XGD3. Pro obnovu čtení vypálených záloh je potřeba mechaniku znovu flashnout. Po opětovném flashnutí mechaniky pak případně znovu vypálit hry, kterých se aktualizace týkala (původní už fungovat nemusí). Všechny tyto informace lze dohledat, řešilo se to tu několikrát.
 14. Rendis

  zapojeni kinectu k fleslemu xboxu 360

  Flash mechaniky nic nemění, pouze přidává mechanice možnost číst vypálené zálohy her. Aktualizace se provádí standardně - přes LIVE či USB disk. Více informací je případně na stránkách výrobce: https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/console/system-updates-info
 15. Rendis

  Unrecognized disc

  Problém je ve čtení - špatná optika v mechanice nebo poškozené médium s hrou. O jakou se jedná hru a jakou máš mechaniku v konzoli?
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu