Jump to content

ulba

Members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%
 1. ulba

  Prosim o info

  Nijak to bez netu nejde ...
 2. ulba

  Gran Turismo 5

  tak nic no děkuju za rady, mimo jardy je to tu koukám samej SONY FANBOY ... (mám přes 30 her origo a JB jen zkoušení her, jestli za to stojí nebo !!! ), to jarda... : to nepomůže hra běží i na 3.41 s patchem ...
 3. ulba

  Gran Turismo 5

  Ahoj, mám problém s GT5 když zapnu hru přes GAIA MANAGER (FW 3.41) tak hra se spustí vše je ok ale když chci jít do hry tak trasa se pořád načítá a načítá až má "100%" ale furt načítá, když chci hru vypnout nic prostě se to celý sekne ale GT furt nčítá, ledka HDD nebliká ... neví pls někdo čím to je ??
 4. Mrkněte na tohle http://webpunkt.ru/17740-anti-piracy-25-pack-xbox360.html.
 5. Zdarec lidi nevíte někdo jak je to s tím LT+?? Neví se už nějaký konkrétnější datum?? Nebo jestli se budou muset patchovat hry??
 6. Zdarec lidi prosím vás má nejáká KINECT hra AP 2.5, nebo zatím ještě ne?
 7. Nemusíš mít Xko na několik dní pryč v jednoum obchodě v Praze, kde jsem si kupoval Xko mi to dělali na počkání.
 8. No, tak tam budeme muset všichni počkat na LT+, včera jsem četl, že by měl vyjít už brzo. No snad si pospíšej.
 9. Tak jsem zvědav, jestli to opatchvané půjde na strém DB, dejte někdo vědět a napište co máte za mechaniku já mám bohužel Lite-on.
 10. No rozhodně se nehodlám připojovat na LIVE dříve než s novým flashem, ale někde jsem četl, že pokud patchujete hry a ani je zrovna nemusíte hrá a stejně můžete dostat ban. Jo a ještě bych se znova zeptal na jakej wawe to mám snížit?
 11. Zdarec mám ještě starej Dash chtěl bych se zeptat na jakej wawe mám patchnout (mám LT), ale pokud to patchnu a pak se někdy v budoucnu připojím na LIVE, tak mohu očekávat ban ne??
 12. Zdarec lidi chtěl jsem se zeptat jak to je s tím Combat Trainigem v recenzi na ign říkali, že to jde i offline, ale já to ve hře nikde nenašel, nemám nějakou špatnou verzi??
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy