Jump to content

Sunfig

Members
 • Content Count

  643
 • Joined

 • Last visited

About Sunfig

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/13/1994

Informace

 • Home
  SSD
 • Hobby
  Internet, hry a hudba
 • Work
  Mistr všech Chatboxů

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, hledám nové redaktory, kteří by svými články přispívali do začínajícího internetového progaming magazínu. Jestli rád sleduješ profesionální zápasy, máš povědomý o e-sportu, a chtěl by ses stát součástí naší redakce, splň následující podmínky. Podmínky: Věk 15+ Znalost Českého jazyka Poslat krátký článek o domácí nebo zahraniční e-sport scéně (např. turnaj, tým, …) na e-mail pgmag@email.cz Napsat o jaké progaming hře by si rád psal + pár vět o sobě
 2. Zda tohle bude Slim, jak bude vypadat Superslim? :lol:
 3. No já měl 400W a stačil, ale jednalo se o kvalitní zdroj. Měl jsem kdysi 500W nějaký no-name a ten měl problém. :)
 4. Rozhodně, DX11 dnes využiješ a výkon je zase o něco lepší než u GTX260.
 5. Záleží jak do detailu to chceš, ale je to poměrně jednoduché, popřípadě na netu je plno návodů.
 6. PSN: Poxaty Typ PSV: Wifi Karta: 32Gb Hry: Assassin's Creed 3: Liberation, časem pořídím další Dojmy: Mám Vitu pár dní a jsem velice spokojený :)
 7. Taky přidám po delší době. https://www.dropbox.com/s/0ro9tqfql2mujnp/Screen%20shot%202014-05-13%20at%2011.40.42%20AM.png
 8. Sunfig

  Gamepad pro PC

  Ahoj, osobně mám nějaký no-name gamepad za 200,- z elektra a funguje krásně, dále jsem zkoušel Dual Shock 4 a taky perfektní, co ale bývá takovou klasickou volbou je Xbox 360 gamepad. :)
 9. Myslím si, že design jako takový je aktuální vůči trendům a obsahem taky fajn (možná přidat časem OS X).
 10. Zkoušel jsi formátovat pod Ubuntu nebo jiným Linuxem popř. OS X?
 11. Sunfig

  Windows Phone

  Vzhledem k tomu, že na forum již je Android a iOS sekce a pro zatím malé rozšíření (oproti Androidu atp.) zde nemáme ani pořádné téma ohledně Windows Phone, rozhodl jsem se ho založit. Je sice v pc sekci, ale systém je pod jménem Windows a tak jsem ho založil zde. Můžeme si zde doporučovat aplikace a popřípadě řešit nějaké problémy. Zrovna dneska jsem našel perfektní aplikaci Nokia Camera, jedná se o dost propracovanou aplikaci na focení oproti klasické aplikaci ve WP. Hlavní výhodou je nastavení fotoaparátu které je pěkně pohromadě. :)
 12. Já si myslím, že Sony je už trochu jinde než v roce 2006 kdy vyšla první verze PS3, takže ohledně hardwaru bych se nebál a za 8k bych do toho šel. A že jsou nějaké chyby v softwaru atp. aktualizace je vyřeší. A počítat s tím, že do roka či dvou bude Playstation pod 8k, nemyslím si. :)
 13. No hele, uzavřel bych to jako zbytečný topic, na heurece je plno reakcí na tento obchod. Osobně já jsem tam kupoval tucet her na PS3 a vždy vše přišlo v krásném stavu a dobře zabalené a max. do 2 dnů.
 14. Ahoj, chtěl bych si koupit nějakou hru ve stylu Guitar Hero na Ps3 a společně s kytarou. Chci se zeptat jaký je nejlepší a nejnovější hudební hra. Kde sehnat kytaru, popřípadě zda je ke hře? Díky
 15. Sunfig

  Arma 2

  Ahoj, mrkni se sem, je to česká komunita tam je hodně informací http://ofp.ruprt.cz/forum/index.php :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy