Jump to content

malda_8020

Members
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About malda_8020

 • Rank
  Member

Herní účty

 • Gamertag
  Petr8020

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, možná blbá otázka, ale všiml jsem si že při hraní FUT nikdy nejsem domácí (vždy se hraje na stadionu protihráče, kterého mi to najde). Dělám něco špatně nebo to tak má být?
 2. Gamertag: Petr8020 Taky nový majitel XO Hraju hlavně sportovní hry - Fifa, NHL (nejnovější už předobjednané).
 3. Díky Vyzkouším, jen hned po přečtení jsem narazil na malej zádrhel - píše se tam že je to na 20,60 a 120 Gb HDD. Ten co máme je 250 Gb
 4. Ahoj.Mám problém s HDD 250 GB dokoupený k xboxu arcade (fat) 20GB Je to kamarádův xbox a já se mu snažím problém vyřešit.Koupil si 250 HDD a přes nějaký kabel, který si objednal někde z dealxtreme ho propojil s PC aby na něj zkopíroval data ze starého 20 GB HDD.Nevím přes jaký program to dělal, ale po vložení nového HDD ho xbox vůbec nevidí (nenačte). Otázka teda zní - Lze nějak HDD znovu naformátovat aby byl opět s xboxem funkční? Prostě ho dostat zase do stavu továrního nastavení.O data vůbec nejde, HDD potřebujem pouze znovu zprovoznit.Nejspíš smazal celou tu "strukturu" co xbox potřebuje. HDD je funkční pouze s PC. Díky moc za rady, potřebujeme se něčeho chytnout.
 5. Díky... už to pomalu zase dostávám do krve.. ještě poslední otázka.. můžu vypalovat i starší hry stejným způsobem jako xgd3 ? Tzn. projížďet novým abgx a vypalovat v imgBurnu s nastavením pro xgd3 Moc díky všem za rady
 6. Díky za info... jinak dá se obraz disku dostat zpět z těch dvd do pc? Přes imgburn se to myslím dalo pokud se nepletu ne? A nějaký tip na nastavení nového abgx a imgburnu prosím?
 7. Ještě jsem jeho xbox nezapojil, tak večer až budu doma vše podrobněji napíšu.. A hry mu přestali jít asi po novém flashnutí na Lt 3.0 (od flashera, kde jsme si dělali flash pravidelně). Pár her mu prý jde ale většina ne.. Taky to moc nechápu, když jsem ještě měl xbox tak jsem se s něčím takovým nesetkal.
 8. Ahoj.. po delší odmlce musím trochu oživit nějaké ino.. prosím poradí někdo ve zkratce? Xbox už nemám a zjišťuji to pro kámoša.. Jaké byly verze flashů po LT 2.0 ? Dále.. jak je to teď s pálením her? Naposledy jsem pořizoval tu lite on mechaniku, je od té doby nějaká změna? A za poslední - kámoš mi xbox donesl, protože mu přestaly jít skoro včechny hry.. zatím nevím čím to je a verzi flashe bude mít tu co následovala po LT 2.0 (takže nevím jestli je to 3.0 nebo byla nějaká mezi...). Je dobré používat teď abgx pro všechny typy (staré, nové) her, nebo jen u některých? Moc díky za info, potřebuju si osvěžit nějaké věci abych mu to mohl dát do pořádku..
 9. Instaloval jsi ji na HDD?
 10. Novej 007 vypadá hooodně dobře... na to se těším.
 11. Taky mám u sebe vyzkoušeno 2,4 x bez OPC (povypínání všeho co šlo Daemon atd.) a zatím vše OK. Před tím s OPC jich bylo dost špatných.Prozatím zůstávám u metody 2,4x bez OPC
 12. Ja singapursky verbatimy mám, ale stejně jich už dost padlo za vlast :-) Tak uvidíme časem, třeba bude aktualizace firmware pro lite-on a budou lepší výsledky.
 13. Chtěl bych se zeptat... je tu někdo kdo chodí na zahraniční fora? Přece se to už musí dost řešit pokud to vypalování je jen z cca 50% úspěšné.Já osobně taky tak napůl dobrý napůl špatný.
 14. Podle mně to bude ta 224
 15. Asi ten model vyšší.. Na kolik tě vyjde?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy