Jump to content

Raiton09

Members
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About Raiton09

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Přijde mi, že jsou s tím jen problémy, taky mi to pořád nějak blbne zlaté hraní na pc, začíná mi s konzolemi fakt docházet trpělivost. Jediná výhoda jsou ty exkluzivity, co má ps 4 typu horizon, gow uncharted atd.. jinak by to bylo k ničemu. A to si člověk ještě musí platit aby mohl hrát multiplayer který mi věčně nejede.
 2. Ahoj v poslední době mám problém přihlásit se do psn, tak nemůžu hrát nic online. Když dám test connection tak je vše v pohodě, mám NAT type 2 rychlosti internetu taky víc než dostačující, ale u přihlšování do psn to vždy selže. Nevíte čím to může být, popřípadě nestává se to ještě někomu? Celkem mě to dost štve, člověk si chce někdy zahrát, zaplatí si plusko a má s tím jenom problémy. Díky za odpovědi.
 3. tak já jen jestli to třeba po 10ti hodinách nepřestane třeba úpně bavit
 4. ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli myslíte, že se hra vyplatí ted' za tu cenu co je ve slevě na storu, uvažuju že bych koupil verzi se sp abych se o to nemusel starat, online fps mě celkem baví hraju dost COD BO3, tak jestli je to alespoň dobré jak to cod nebo ve hře není po pár hodinách co dělat, bohužel mi uteklo demo tak nevím díky za odpovědi.
 5. jde vám to, mně to nemůže najít další spoluhráče
 6. Ahoj mám problém s PS4, mám ho připojené přes wifi,klidně se dostanu do storu, stahuju, mám ps+, ale po každé když chci hrát u nějaké hry MP, tak mi to vždycky vyhodí hlášku nejde se připojit na PSN nevím proč díky za odpovědi.
 7. Raiton09

  Destiny

  nestává se vám, zě se nemůžete připojit k tě destiny servrům? jsem normálně připojený přes wifi, vytvořím si postavu podívám se na video a pak mi to ukaže hlášku, že se nejde připojit k destiny servrům a jsem namydlený.
 8. Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli s tímto nemáte někdo nějaké zkušenosti, mám ps 4 asi 3 měsíce z počátku vše ok, ale nyní když nainstaluji hru (z disku) na hdd tak mechanika hučí tále i po instalaci hry na disk, dříve to hučení tvalo tak 2 minuty než se asi ověřila originalita , ted' to dělá pořád a ten zvuk je dost nesnesitelný. Dělá to u všech her. Máte s tím někdo zkušenost asi bude ale nutná reklamace že?
 9. bany na vás !!! at trochu zchladnete :D
 10. ty vado nic proti ale mohli by jste si to řešit přes sz :D:idea:
 11. jj jak píše steel ale použil bych supreme gevay kartu nevolá se na 112 takže je to lepší a nevíc je vše automatické těch pár korun navíc se vyplatí
 12. ahoj lidi myslíte že rozjedu tuto hru když mám flesh asi 1.6 musím na nové hry používat aktivyční dvd myslíte že s tím to nové call of duty rozjedu bez nějakého patchování nebo tak díky za odpovědi
 13. Raiton09

  kinect

  blbost v balení s kinektem je kabel přes který jde kinekt napojit i na staré xboxy takže ho v pohodě kup
 14. určitě hdmi kabel ti trochu zlepší obraz a drahý není ccca 200kč
 15. tak proč se všude píše že je to 7 dokonce i tady
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy