Raiton09

Members
 • Příspěvků

  135
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%
 1. Přijde mi, že jsou s tím jen problémy, taky mi to pořád nějak blbne zlaté hraní na pc, začíná mi s konzolemi fakt docházet trpělivost. Jediná výhoda jsou ty exkluzivity, co má ps 4 typu horizon, gow uncharted atd.. jinak by to bylo k ničemu. A to si člověk ještě musí platit aby mohl hrát multiplayer který mi věčně nejede.
 2. Ahoj v poslední době mám problém přihlásit se do psn, tak nemůžu hrát nic online. Když dám test connection tak je vše v pohodě, mám NAT type 2 rychlosti internetu taky víc než dostačující, ale u přihlšování do psn to vždy selže. Nevíte čím to může být, popřípadě nestává se to ještě někomu? Celkem mě to dost štve, člověk si chce někdy zahrát, zaplatí si plusko a má s tím jenom problémy. Díky za odpovědi.
 3. no uvidíme i to je možné, co už s tím
 4. Tyjo to je zase seznam lidí, by mě zajímalo, co se mu pokazilo teď, no uvidíme, jak to dopadne snad to pošle, jinak by to bylo nemilé.
 5. Ta komunikace je s ním fakt pochybná, po prvním obchodu co mi poslal kód v pohodě, tak jsem objednal další 3 pro sebe a známého. Peníze už by měl mít na účtě a taky nic moc odezva. Ale snad to pošle jako minule.
 6. Ok vše proběhlo nakonec v pořádku. Díky.
 7. lidi proč takovéto individua nehlásíte dřív, zajímalo by mě, kde nabral ty kladné hodnocení, to někomu za ně zaplatil nebo co?
 8. Peníze za kód sem uživateli zaslal včera a od té doby nekomunikuje, ani na dotaz, jetli mu peníze přišly, kód mi také neposlal, tak uvidíme jak to půjde dál.
 9. tak já jen jestli to třeba po 10ti hodinách nepřestane třeba úpně bavit
 10. ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli myslíte, že se hra vyplatí ted' za tu cenu co je ve slevě na storu, uvažuju že bych koupil verzi se sp abych se o to nemusel starat, online fps mě celkem baví hraju dost COD BO3, tak jestli je to alespoň dobré jak to cod nebo ve hře není po pár hodinách co dělat, bohužel mi uteklo demo tak nevím díky za odpovědi.
 11. jde vám to, mně to nemůže najít další spoluhráče
 12. Ahoj koupím tuto hru nejlépe novou, ale pokud bude rozbalená a naprosto v pořádku nevadí. Cena 1100 nejlépe osobní předání Brno. Dík.
 13. Ahoj mám problém s PS4, mám ho připojené přes wifi,klidně se dostanu do storu, stahuju, mám ps+, ale po každé když chci hrát u nějaké hry MP, tak mi to vždycky vyhodí hlášku nejde se připojit na PSN nevím proč díky za odpovědi.
 14. Prodáno....
 15. nestává se vám, zě se nemůžete připojit k tě destiny servrům? jsem normálně připojený přes wifi, vytvořím si postavu podívám se na video a pak mi to ukaže hlášku, že se nejde připojit k destiny servrům a jsem namydlený.