Jump to content

pbl.prochy

Members
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About pbl.prochy

 • Rank
  Member
 • Birthday 05/27/1980

Informace

 • Home
  Švihov
 • Work
  Řidič

Herní účty

 • PlayStation Network
  prochyPBL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj. Možná hloupej dotaz,ale po delší době jsem si všimnul,že v nastavení obrazu GT Sport u položky "Výstupní 2K režim pro konzoli Ps4pro" mám "upřednostnit fps" a nelze to přehodit na "upřednostnit kvalitu" Jak to máte vy? Pročko posílá signál ve 4k,všechny hdmi mám na tv na 4k,kabel hdmi má propustnost 4k/60hz,to je vše ok,jen tady to nelze změnit. Nevím teda,jestli to má nějakou cenu,jen že jsem na to teď narazil. Ale podle tohoto by to jít mělo,ale žádná další obrazovka po nastavení expozice o nastavení 2k režimu nenajede: ( viz.manuál nastavení GT Sport) A nebo jsem to jen nějak nepochopil,ale předem díky za jakoukoli odpověď :-) :-) :-) Pokud používáte výstupní 2K režim pro konzoli PlayStation®4 Pro Pokud používáte výstupní 2K (HD) režim pro konzoli PlayStation®4 Pro, bude po obrazovce „Úprava expozice a sytosti“ následovat obrazovka „Nastavení výstupního 2K režimu pro konzoli PlayStation®4 Pro“. Vyberte jeden ze dvou výstupních režimů vypsaných níže. Jakmile provedete výběr, přenesete se na obrazovku „Zobrazit nastavení“. ・Upřednostnit kvalitu: Tento režim nabízí obraz s vysokou kvalitou při použití stejného množství vizuálních informací jako při výstupu ve 4K (downsampling 4K) ・Upřednostnit snímkovou frekvenci (FPS): Toto je režim je zaměřený na odezvu, který však také nabízí obraz s vyšší kvalitou než při hraní na konzoli PlayStation®4.
 2. U mě a za mě dobrý Zábava to je,takže za mě spokojenost...
 3. Mě už to taky zase nejde. Naposled 23.10. Rebuild taky nic. Takže nic
 4. Jo jo,koukal jsem. No,bude veselo . A to jsem si zítra po práci chtěl dát NFS. Hm..a ono asi prd,velebnosti Pochybuju,že to do zítra rozchoděj.
 5. Že by další útok??? Od ruska až po usa hlášenej výpadek. Tohle vypadá na něco většího.... http://downdetector.com/status/playstation-network http://www.dailystar.co.uk/tech/gaming/555533/PSN-down-not-working-PS4-PlayStation-Network-PS3
 6. Z mé zkušenosti můžu říct,že nejvíc mi toho vždy přehrál nějakej úplně obyčejnej přehrávač, nějakého úplně neznámého čínského výrobce,dnes již prodáván za pár stovek (tedy,dnes už asi neprodáván). Je to ironie,ale je to tak. Čím větší sr....,tím víc toho přelouskal.Respektive před pár lety to ještě tak bylo. Jinak stáhnout nelze nic. Vše je jen formou updatu firmwaru. Takže BD a DVD přehrávač bych nevyhazoval. A pokud ti jde čistě o avi,mkv... atd. tak koukni třeba na něco takového: https://www.alza.cz/multimedialni-centra/18845960.htm?kampan=adw2_domaci-kino_multimedialni-prehravace&gclid=CjwKEAjw-abABRDquOTJi8qdojwSJABt1S1OUkY4XXcfks84kWpZaLT1WyaCT6EUmuN6w6_3W5qa3xoCuGLw_wcB
 7. Něco přehraje PS4,něco televize a "skoro"všechno počítač Tohle přehrávání filmů přes PS4 a TV je podle mě pořád tak nějak okrajová funkce. Nic ti nepřehraje všechno. Mě jde někde zvuk,jinde jen obraz....něco přehraje jak PS tak TV. Záleží i na tom,jak jsou ty videa grabovaný. Oba filmy můžou být .avi , ale jeden v PS přehraješ,druhej ne. S tím nic neuděláš.A nikdo ti neudělá do PS přehrávač na vlastně neorigo (kradený...avi,mkv...) filmy. Buďme rádi,že tam jde,co tam jde Největší jistota přehrání je jen v PC. A úplně největší jistota je origo DVD nebo Blu-Ray disky.
 8. Ps3 mi TV Philips zapínala. Ps4 mi Tv Thomson nezapne. Kompatibilitou to asi nebude. Možná kdybys měl TV Sony....nebo někde nastavit (v TV nebo v Ps4) ...bůh ví.
 9. Čau. Teda popravdě nevím,jestli mechanika,ale u mě jak při hraní U4 tak i při pauznutí, konzole "hučí" opravdu krapet víc než normálně. Podle mě U4 dává PS4 docela zabrat takže chlazení jede naplno. A jak ze hry odejdu,tak přestane foukat.U ničeho jinýho mě to nedělá,ale u U4 si fakt foukne :-) A to jí normálně neslyším.Já si myslím,že je to spíš ventilátor a ne mechanika. Tady je zrovna test hluku při U4 :
 10. Tak jsem to teď znova zapnul a ejhle najednou už se to obnovuje. To to ale trvalo. 14 dní nic a najednou to jde. Asi nakonec nebyla chyba na mém přijímači :-) Ale moc děkuji za odpověď,každopádně kdyby zase něco tak ten rebuild vyzkouším.. Ještě jednou díky za radu.
 11. Ty jo,stále ani ťuk. Jak myslíš ten rebuild? (trojúhelník pro obnovení?) To víš,na mě musíš česky,jsem krapet starší ročník :-) Jinak jsem zkoušel všechno možný a ani se to nehne. A přitom přátelé jsou aktivní,online jsem pořád a stále poslední aktivity z 13 září. Asi to bude tou třináctkou :-))
 12. Ahoj všem. Teda není to nějak extra důležitý a ani mě to popravdě nějak žíly netrhá,ale neobnovuje se mi whats new asi od 13.9. Tak se jen chci zeptat jesli je chyba u mě,nebo je to i jinde. Refresh nefuguje,respektive funguje,ale načte zas to stejný.. Od aktualizace fw 4.0 se to nějak nepřepisuje. Tak vám nevim.. :-)
 13. Asi tak: http://manuals.playstation.net/document/cz/ps4/settings/psn.html a https://www.playstation.com/cs-cz/explore/playstation-plus/ Jinak k jeho hrám se nedostaneš. Může tě ale pozvat do hry kterou vlastní a pak třeba hrajete coop online (alespoň myslím :) ). Podmínka na online hraní je ale PS+ 180 kč měsíc,490 kč 3 měsíce a asi 1200 za rok.
 14. pbl.prochy

  Sounbar k ps4

  Jo jo,na ovládání je tlačítko SRS,které udělá prostor.zvuk. Ovšem z 2.1 nikdy nedostaneš to co z 5.1 nebo 7.1. Já osobně to zapínám akorát při filmech na BD,tam je to znatelný. A v hrách...na některejch to poznáš,na některejch ne,záleží na typu. Popravdě,taky jsem si před nákupem říkal,že je to zbytečnost,ale ten zvuk ze soundbaru je úplně o něčem jiném než z tv.Konkrétně když tenhle má asi 450W,což moc jiných tolik nemá.To bys ale samozdřejmě musel slyšet,a posoudit sám. A já ho tenkrát kupoval asi za 7000,-. V tom electroworldu ho asi ještě mají a za 3500,- :-) Koukni na recenze.Moc jich není,ale jsou vcelku pozitivní.
 15. pbl.prochy

  Sounbar k ps4

  http://www.electroworld.cz/thomson-sb300b-bluetooth-soundbar Tenhle mám doma,připojený k PS4 přes optiku a úplně špička. Jasně,že jsou i lepší,ale tady je poměr cena/výkon myslím víc než slušná.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy