Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heblik

Members
  • Příspěvků

    117
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Heblik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Popularita

  1. Nova 1080p stara 720p to je preci jasne :-)
  2. Ja mam teda 200k dps jak pisu, ale jen 32% sanci na kritikal ucinnost 123%, ale aspon mam 24% vetsi dmg do eltinich coz se mi zda celkem pomaha. Akorat do pvp teda vubec ne. Stejne ho neumim :) Kraftim co to jde, ale ten material ted stoji hodne a nejvic mi chybi vzdy elektronika. Chtelo by to najit nake misto kde by to lepe padalo na ni :)
  3. Ono to neni nejak smerodatne to cislo. Take zalezi jakou mas ucinnost v % zbrane, do elitek do hlavy sanci na kritikal ucinnost kritikalu atd atd. Jinak ja mam osobne 200k dps 62k HP a 11k elektroniku. Mit aspon 70k hp to bych potreboval. S novyma setama jsem videl jak ma nekdo 340k dps. Urcite jde vic.
  4. Heblik

    Playstation VR

    Urcite si v klidu kup stavajici model. Pokud bude v budoucnu napr. 4.5 tak urcite nebude o 3 tisice drazsi, ale podle me tak jednou tolik :-) Na toho sci-fi boye snad nema uz ani vyznam reagovat. Odstehuj se do ciziny kde muzes mluvit anglicky a nasi krasnou zemi a krasny jazyk nech lidem co ho miluji a jsou na neho hrdi. Jenze ty budes stejne negramotny I v anglictine.
  5. Heblik

    Playstation VR

    Neumi cesky, neumi cesky.
  6. http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games
  7. Heblik

    Star Wars: Battlefront

    Ja hru nehral, ale prave spousta recenzi se o tomto zminuje, ze defakto neni po 10 hodinach hrani ve hre takrka co delat. Hra te nenuti hrat dal a dal.
  8. Tak tam vypln smyslene cisla do kolonky kreditka.
  9. Od 13:00 na Alze 400ks PS4 za 7999kc.
  10. TomasP ne je to normalni verze jen je sleva.
  11. Heblik

    Jaké hry porídit k PS4

    Bloodborne jednoznacne. Jen ti nemusi sednout tak z bazarku nekde. Neni to pro kazdeho. Jeste urco remaster God of War 3. Skvela rubacka. Mozna te chytne i Infamous second son take to je slusna hra. Drive club me osobne krom grafiky nezaujal. Mozna jeste horor Until Dawn stoji za pozornost. Vyhnul bych se Killzonu a Knack to jsou pro me srance.
  12. Myslim, ze lepsi kauf nesezenete https://www.alza.cz/gaming/microsoft-xbox-one-fifa-16-1m-ea-access-d2923020.htm#prislusenstvi
  13. Heblik

    Nhl 16

    No ja cekam na soupisky at muzu rozjet sezonu a tak ho zkousim.
  14. Heblik

    Nhl 16

    Take mi to prijde tezke, ale hral jsem online jen HUT a tam je to diky tomu jaky mas tym jeste horsi, pokud do toho nevalis penize. Nemuzes porovnavat lidi co hraji NHL par let online, maj skill stick v ruce a maji kazdy rok odehranno 1000+ her online. Mi to take nejde, tento rocnik mi osobne prijde v offline nejtezi, ktery jsem kdy hral a hraju NHL kazdy rok od 97. Online jsem zatim vynechal az budu schopen sem tam porazit AI na superstar coz mi teda vubec nejde muzu jit zkusit hrat zas online. Jinak jsem mel v HUT online nejak 30 proher 6 vyher a 5 proher v prodlouzeni a dokazu te pochopit, ze jsi z toho zoufaly, ja byl take. Nikoho nebavi porad prohravat. Takze ja jedu HUT sezonu offline a sem tam tymovou hru online. Jinak presne brusleni je podle me jen brusleni pozadu. Takze tim to nebude.
  15. Heblik

    Nhl 16

    Ja to beru, jen me zarazilo, ze jsem dostal takovou dardu. Jsem zvykly vyhrat tak 1/10 zapasu , ale tak o 2 az 3 goly. Holt nejsme kazdy spickovy hrac i ti levaci jako ja si radi zahraji. Zajimave je to, ze kdyz jsem hravalv roce 2004 nhl 2004 tak jsem daval celkem i online ligu, ktera se v te dobe hrala a dneska uz pomalu nejsem schopen ani porazit pc na allstar a to jeste minuly rocnik jsem to daval v klidu na superstar.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu