Jump to content

kubanec86

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%
 1. Ahojte.. Mám wii hacknuté už dlouho. Vše chodilo. Teď jsem se k tomu vrátil. Ale s jinou flashku (je to nějaká pomalá Čína 64GB). Když mám flashku v USB spustím CFG tak se kousne, jakmile odpojím, hned najede. To samé, když už CFG jede a běží odpočet, tak jak mu dám flashku tak se odpočet zastaví, odpojím a jede dál.. Je to problém ve flashce (formátovaná na WBS). nebo mám hledat něco jinýho co se pobouchalo?
 2. Je to na první stránce... Takhle by měl vypadat obsah karty. Edit: kecám kraviny.. Zjistíš to tak že pojedeš PŘESNĚ podle návodu a budeš ho tam mít...
 3. V návodu je napsaný ž to NESMÍ být sdhc tak bych to viděl že to bude tim. A taky tam je psaný je 4.3E je poslední verze firmwaru a na tu se to dělá.
 4. Ještě mě napadlo, vsiml jsem si že mám USB loader verzi 65. Nemůže to bejt třeba tim?
 5. Ano, mám vytvořenou wbfs složku. formátoval jsem to v manageru a ten si jí rovnou vytvořil....
 6. Ahojte, chci se zeptat jak je to s tim hraní záloh z ext. hdd. Mám 250Gb sata FAT32 a nitntedo ho nejspíš vidí ale napíše No games found (hry tam dávám přes wii backup manager). Když mu zmenšim partišnu na 30 GB tak taky nefunguje. Přitom s 30 GB ata to funguje vpohodě. Tak se ptám kde je problém. V kapacitě disku nebo v tom že je to sata? Díky za odpověď..
 7. Ahoj. Zdá se to být super návod, je to hezky podrobně popsaný tak bych se toho asi nebál. Jen mám problém s tím že mám originál FW 4.2E a celej ten návod je postavenej na 4.3. Už na [url]http://please.hackmii.com/[/url] je počítáno se 4.3. Dá se upgradovat přes SD kartu? nemám možnost se dostat k wifi. Hledal jsem a nepodařilo se. Díky za rady.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy