Jump to content

Al Capone

Members
 • Content Count

  301
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%
 1. No co jsem četl tak aplikace prý není stabilní, seká apod... Ale tohle jsem četl u starších příspěvků, třeba teď je to lepší a proto se ptám. A jo, první měsíc by měl být zdarma.
 2. Ahoj, má někdo zkušenosti s HBO GO na PS4? Přemýšlím o předplatným, ale nejsme si jistý ohledně kvality aplikace.
 3. Al Capone

  PS4 Pro

  To ano, taky bych si nekoupil Xbox jako primární konzoli.
 4. Al Capone

  PS4 Pro

  Dle mě je PS4 Pro zbytečnost. Nad PS4 Pro bych uvažoval jen tehdy kdybych neměl klasickou PS4. Když už budu chtít nejvýkonnější konzoli tak si počkám na Scorpio nebo si rovnou koupím Xbox One S ať můžu hrát všechny exkluzivky.
 5. Chci se zeptat jak je to ohledně cz titulků u her které na X360 jsou v našem jazyce a jestli jsou cz titulky i na XOne v rámci zpětné kompatibility (Zaklínač 2, Fable 3, Gears of War 2 a 3 atd).
 6. No tak teď po updatu jsem docela zklamán. Když mám osobní štít nebo jsem ve vzduchu díky jumpacku tak nemlžu házet granáty což je pro moji hru velká škoda. Možná je to jen chyba, ale o tom dost pochybuji.
 7. No já bych ti doporučil pochod smrti (tu nejtěžší). Sám jsem hrál na druhou nejtěžší a přes tuhý začátek to byla pohodička. Ve Velenu to bylo docela peklo, ale jakmile jsem přišel do Novigradu tak už hra bylo poměrně jednoduchá. Stačilo mi všechno prohledávat a díky tomu jsem měl spoustu pálenky na vlaštovku (elixír na zdraví) což je základ.
 8. to byly vyexpandované kusy do obchodů, nikoliv přímo prodané zákazníkům.
 9. Úbytek hráčů je docela znatelný. Hraji Battlefront pravidelně a někdy to trvá než mi to najde hru. Sice takový Walker Assault si zahraji vždycky kdy chci, ale už to není tak rychle jako dříve. A když jsem zkoušel Fighter Squadron tak mi to nenašlo vůbec nikoho. Ale samozřejmě záleží kdy člověk hraje. Večer v pátek a o víkendu to je rozhodně lepší.
 10. Al Capone

  Fifa 16

  Jo vibrace mi normalne funguji a hraji na defaultni nastaveni, nic jsem nemusel zapinat.
 11. Taky mi ten sprint na L3 přijde nepraktický, ale kam by jsi ho chtěl jinam dát? Nejlepší by bylo jedno ze zadních tlačítek, ale ty jsou už obsazeny důležitějšími věci a jinde by to nemělo smysl a hrálo by se nám mnohem hůř.
 12. Co se ti nelíbilo? A a případné spoilery označ ať někomu nepokazíš zážitek :-)
 13. Al Capone

  Driveclub

  Tak záleží jestli chceš jezdit ve všech autech. Aut je tam jinak poměrně dost a i jsem casual hráč tak mi to vyhovuje tak jak to je a taky si jenom občas zajezdím.
 14. To je pravda. Pokud je člověk v přímém souboji 1v1 tak TIE Fighter nemá šanci. Jinak teď jsem zrovna přišel z kina jsem se sedmé epizody nadšen. Fakt paráda.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy