Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Al Capone

Members
 • Příspěvků

  301
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli Al Capone

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Město
  Chicago
 1. Al Capone

  HBO GO

  No co jsem četl tak aplikace prý není stabilní, seká apod... Ale tohle jsem četl u starších příspěvků, třeba teď je to lepší a proto se ptám. A jo, první měsíc by měl být zdarma.
 2. Al Capone

  HBO GO

  Ahoj, má někdo zkušenosti s HBO GO na PS4? Přemýšlím o předplatným, ale nejsme si jistý ohledně kvality aplikace.
 3. Al Capone

  PS4 Pro

  To ano, taky bych si nekoupil Xbox jako primární konzoli.
 4. Al Capone

  PS4 Pro

  Dle mě je PS4 Pro zbytečnost. Nad PS4 Pro bych uvažoval jen tehdy kdybych neměl klasickou PS4. Když už budu chtít nejvýkonnější konzoli tak si počkám na Scorpio nebo si rovnou koupím Xbox One S ať můžu hrát všechny exkluzivky.
 5. Al Capone

  Zpětná kompatibilita a cz titulky

  Diky panove.
 6. Chci se zeptat jak je to ohledně cz titulků u her které na X360 jsou v našem jazyce a jestli jsou cz titulky i na XOne v rámci zpětné kompatibility (Zaklínač 2, Fable 3, Gears of War 2 a 3 atd).
 7. Al Capone

  Star Wars: Battlefront

  No tak teď po updatu jsem docela zklamán. Když mám osobní štít nebo jsem ve vzduchu díky jumpacku tak nemlžu házet granáty což je pro moji hru velká škoda. Možná je to jen chyba, ale o tom dost pochybuji.
 8. Al Capone

  Zaklínač 3: Divoký hon

  No já bych ti doporučil pochod smrti (tu nejtěžší). Sám jsem hrál na druhou nejtěžší a přes tuhý začátek to byla pohodička. Ve Velenu to bylo docela peklo, ale jakmile jsem přišel do Novigradu tak už hra bylo poměrně jednoduchá. Stačilo mi všechno prohledávat a díky tomu jsem měl spoustu pálenky na vlaštovku (elixír na zdraví) což je základ.
 9. Al Capone

  Star Wars: Battlefront

  to byly vyexpandované kusy do obchodů, nikoliv přímo prodané zákazníkům.
 10. Al Capone

  Star Wars: Battlefront

  Úbytek hráčů je docela znatelný. Hraji Battlefront pravidelně a někdy to trvá než mi to najde hru. Sice takový Walker Assault si zahraji vždycky kdy chci, ale už to není tak rychle jako dříve. A když jsem zkoušel Fighter Squadron tak mi to nenašlo vůbec nikoho. Ale samozřejmě záleží kdy člověk hraje. Večer v pátek a o víkendu to je rozhodně lepší.
 11. Al Capone

  Fifa 16

  Jo vibrace mi normalne funguji a hraji na defaultni nastaveni, nic jsem nemusel zapinat.
 12. Al Capone

  Star Wars: Battlefront

  Taky mi ten sprint na L3 přijde nepraktický, ale kam by jsi ho chtěl jinam dát? Nejlepší by bylo jedno ze zadních tlačítek, ale ty jsou už obsazeny důležitějšími věci a jinde by to nemělo smysl a hrálo by se nám mnohem hůř.
 13. Al Capone

  Star Wars: Battlefront

  Co se ti nelíbilo? A a případné spoilery označ ať někomu nepokazíš zážitek :-)
 14. Al Capone

  Driveclub

  Tak záleží jestli chceš jezdit ve všech autech. Aut je tam jinak poměrně dost a i jsem casual hráč tak mi to vyhovuje tak jak to je a taky si jenom občas zajezdím.
 15. Al Capone

  Star Wars: Battlefront

  To je pravda. Pokud je člověk v přímém souboji 1v1 tak TIE Fighter nemá šanci. Jinak teď jsem zrovna přišel z kina jsem se sedmé epizody nadšen. Fakt paráda.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu