Jump to content

Akira

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About Akira

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akira

  SEGA DREAMCAST

  Díky, tenhle týpek v tom má evidentně jasno. Jeho recenzi na hdmi box AKURA od BBS jsem zhlédl a objednal, tak uvidíme, jak dlouho potvrá, než mi to doručí.. Pokud to někoho zajímá, mohu sem potom napsat, jak na mě AKURA zapůsobila.. zdá se mi to zatím jako nejlepší možný způsob připojení k HDTV, ale zatím jsem nevyzkoušel, tak ať nepředbíhám. Mimochodem, chystá se Shenmue HD na novou generaci konzolí:
 2. Akira

  SEGA DREAMCAST

  SEGA DREAMCAST je poslední konzolí od SEGY, kterou převálcoval v tehdejší době PlayStation 2 a SEGU to donutilo vzdát se... no což, už to tak bohužel je. Kdo má zkušenost s touto konzolí? Hraje na ní vůbec ještě někdo? Zajímalo by mě, jak funguje dnes s HD TV a jakým způsobem jí připojujete. U výše zmiňované PS2 připojuji přes komponentní kabel a jsem vážně spokojený, protože rozdíl je opravdu vidět (obraz je znatelně ostřejší). Jak je to u SEGY? Co na tom hrajete? Jak se Vám drží ovladač? CO používáte za kabely a v jakém rozlišení to jede? Když se podíváte např. na srovnání hry "Soul Reaver" s PC verzí, tak k mému údivu jsem nevěřil, že na Dreamcastu může tahle hra vypadat dokonce lépe, než na PC: Tahle konzolka se nezdá.. je tu někdo, kdo by o téhle konzoli mohl něco říct, nebo odpovědět na zmíněné otázky výše? Díky.
 3. Akira

  Alien: Isolation

  ty "čárky" o kterých tady píšete, na hranách objektů, nejvíc viditelných hlavně při dopadu světel, mě taky štvou.. ale koukal jsem se na různá videa a mají to všichni, takže dle mého neřešitelný detail, který leze na nervy a krásnou atmosféru a autentičnost poněkud ze hry sráží. mimochodem, nikdo se tu nevyjádřil k placeným DLC: 1) Corporate Lockdown 2) Trauma 3) Safe Haven 4) Lost Contact 5) The Trigger Hrál to někdo? Já teprve včera dohrál Alien: Isolation a chystám se na DLCčka.. Nejdříve tedy projedu obsah z Nostroma (Crew Expendable a Last Survivor) a pak zkusím těch pět DLC výše. Nicméně, těch 5 DLC má být v různých režimech, jako "survivor mode" a "salvage mode". Co přesně je to za režimy? Ví to někdo? Díky.
 4. jo, jasně že se budou dát kupovat samostatně, otázka je, kolik budou jednotlivá DLC stát, protože jestli bude jeden balíček kolem 400 Kč, s čímž tak počítám, že to tak bude, pak to dohromady vyjde na 1600 a SEASON PASS stojí 1400. No, takže bych se nebál, že jednotlivá DLC budou nakonec stát klidně i přes 400 Kč, což je fakt hodně už. MIMOCHODEM březnový free update už je na světě (nevím, jestli jste si toho všimli): - nová mapa do singlu v modu SURVIVAL na Tatooine - nová mapa do mulťáku na Endoru
 5. zde nové informace o prvním placeném dlc OUTER RIM http://starwars.ea.com/cs_CZ/starwars/battlefront/outer-rim :cheesygrin:
 6. se mi to úspěšně smazalo, tak ve zkratce: update vyšel 23. února a přinesl novou mapu do multiplayeru na Hothu a mapu do MISSIONS do modu SURVIVAL s názvem "ICE CAVES" další update, který vyjde v březnu přinese novou mapu do multiplayeru na Endoru a mapu do MISSIONS do modu SURVIVAL s názvem "REBEL DEPOT" oba updaty zdarma. Současně v březnu vyjde i první placené DLC. ZAJÍMÁ MĚ, JESTLI PLACENÁ DLC BUDOU OBSAHOVAT I MAPY DO MISSIONS, VÍ TO NĚKDO?????? A co se týče toho počtu hráčů, tak já si stěžovat nemůžu. Ve většině případech plnej počet hráčů, i v Supremacy 40/40.
 7. Nevíte někdo, kdy má vyjít nový update pro Battlefront? A taky by mě velmi zajímalo, jestli přibudou nové módy a mapy do "MISSIONS" (ne do online multiplayeru). Rád totiž hraju ve verzi splitscreen ve dvou, ale těch map je tam málo. Nejlepší mi přijdou pro splitscreen ty mapy v modu "SURVIVAL". Ale jsou jen čtyři. Nemáte někdo info? Důležité: NEVÍ NĚKDO, ZDA BUDOU V PLACENÝCH DLC I MAPY PRO "MISSIONS" ? TEDY PRO SINGL A SPLITSCREEN MODY? Díky, tuhle informaci jsem nikde nenašel. Jo a ještě k online multiplayeru. Proč hezčí postavičku člověk dostává až s rankem 40? tvl, to nedám, bych musel hrát půl roku v kuse v mém podání.. Nějaká rada, jak "lehce" vydělávat score body do ranku? Díky.
 8. no, tahle pasáž z Hvězdy smrti je hezky zpracovaná v krásné singleplayerové hře ještě na gamecube: Rogue Squadron 2 (i dnes vypadá hra velmi dobře) . Pak vyšel ještě Rogue Squadron 3, což jsou vydařené hry z prostředí původní trilogie SW. tady video (v poslední třetině je vidět průlet úzkým koridorem s finálním výstřelem)
 9. Akira

  Gta v

  Zdar! Takže, vyjedu si na projížďku, jo bezva. Ukradnu si auťák, nablýskanej jako prase, paráda.. Zajedu do garáže a nechám ho zaparkované, hru uložím a vypnu. Aaaa, doinstaloval se mi update, paráda, ale je pozdě už, zkusím zítra. Následující den hru naloaduju, a jdu do garáže, že se projedu... WTF? Kde mám auto? A proč jsou z něj jen pneumatiky? TVL, ono je neviditelný! Ale nejde s ním odjet, a nic.. Sere mě to, kua! Ani se mi do té garáže teď nevejde auto díky tomu neviditelnýmu chcípákovi do pi*e! Co s tím? Díky
 10. Zdravím, zdá se mi to a nebo je možno mít na jednu konzoli VŽDY pouze JEDNO Nintendo ID??? Což znamená dost zásadní a blbou věc! Člověk si tak hezky stahuje věcičky do svého 3DS, za které platí na Nintendo Eshopu. Pak Nintendo vydá novou konzoli, řekněmeme New 3DS XL, které si chci pořídit, nicméně to moje předchozí 3DS chci mít též, tudíž chci využívat obě. JENŽE co jsem tak zjistil (možná špatně, za což bych byl rád), že není možno mít jeden účet pro dvě konzole. Je zde pouze možnost jakéhosi SYSTEM TRANSFER, který ale smaže Nintendo ID ve staré konzoli a přetahne tento účet na konzoli novou. Což je mi napikaču, protože v té staré pak nemáte nic. Je nějaká jiná možnost, jak toto obejít a plně využívat obě konzole (3DS a new 3DS XL) s jedním účtem? DÍKY za pomoc, pište prosím názory a své zkušenosti.
 11. Zdravím, chci se zeptat, zdali je možné zálohovat uložené pozice z her a přenést je tak na další zařízení? - odpověď: ano, našel jsem věcičku SAVE DONGLE, která umožňuje kopírovat uložené pozice z her do PC a poté zpět na kartu se hrou. Chci se zeptat, nainstaloval jsem si potřebné ovladače, firmware a vše co je potřeba ke správnému chodu zařízení. Když jsem si však nakopíroval uloženou pozici z Ocariny of Time do PC, zeptalo se mě to na název souboru (pod kterým to chci uložit k sobě do PC). Nadepsal jsem si to po svém a uložil. Jenže když jsem pak uložené pozice smazal ze hry na kartě a chtěl zkusit nakopírovat uloženou pozici z počítače, DS se hrou mi napsalo, že saves is corrupted a vše tak smazalo. Teď mám v Pc stále uložený ten sav soubor a na kartě se hrou nic. Možná je to tím, že název souboru sav v mém Pc se neshoduje s tím, jak je formulován nadpis uložené pozice na kartě se hrou. Jenomže já nevím, jak správně naformulovat název souboru sav, abych ho mohl přepsat a zkusit znovu nakopírovat na kartu se hrou. Víte někdo? Možná je to něčím jiným, nevím, ale myslel bych si, že to bude názvem souboru sav. Pomůžete někdo? Díky
 12. Akira

  Mario Kart 8

  Doufám, že budou k dispozici v shopu DLC pro Mario Kart 8. Nové tratě a postavy.
 13. Akira

  Sonic Lost World

  Zdravím, úvodem bych chtěl připomenout, že k této hře vyšly DLC ke stažení ZDARMA na Wii U Shop Channelu. jedná se o: Yoshi´s Island Zone The Legend of Zelda Zone rozhodně neváhejte se stažením Speciální edice hry "Deadly Six Edition" obsahuje kód ke stažení třetího DLC s názven Nightmare (Nights Into Dreams). Dále bych se tu rád informoval od někoho, kdo tuto hru hraje, hrál, dohrál. Bohužel se mi nepodařilo hru dokončit. V Lava Mountain ZONE 3 (téměř na konci hry) jsem ztratil všech 99 životů při posledním střetu s tím "červeňákem", kdy Sonic musí vyskakovat po plošinách a shazovat je na něj. Dle Youtube, dělal jsem to stejně. Dostal jsem se úplně nahoru, ale on stále naživu.. Nemám pak už plošiny, na kterých můžu stát a on je stále naživu a Sonic pak samosebou zemře, protože spadne. Je tu někdo, kdo tohle zvládnul?
 14. to je teda vtipný jako.. co to je za kravinu? že jinam než do UK nezasílaj, to je napikaču:bash:
 15. Zdravím, mám dotaz.. Na Clubu Nintendo jsou i celkem zajímavé věci, které se dají vyměnit za hvězdičky, ale ty zajímavější věci jsou dostupné až od třeba 4000 - 5000 hvězdiček. No, chci se zeptat, jestli je i jiná možnost, jak získat hvězdičky, než jen nákupem her, které v sobě ukrývají kupon s kódem (her s kódem není moc)? Protože za jednu hru je jen 250 hvězdiček a k dostavení kupříkladu své cílové částky 4000 hvězdiček je potřeba koupit 16 vybraných her a to mi přijde dost napikaču. Jak tedy jinak získat hvězdičky? :?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy